2016. 12. 10. szombat - Judit 0°C | 9°C

SZKSC: 24 érem a Hajdú-kupán

A Szegedi Kerékpáros Sport Club versenyzői a debreceni Hajdú-kupán minden korosztályban elindultak, és összesen 21 érmet szereztek.
Az elmúlt hetekben emellett Révész Gábor és Nemes Ágnes teljesítményére is büszke lehet a csapat, hiszen előbbi sportoló két időfutamon is ezüstérmes lett, utóbbi pedig az országos szezonnyitó bajnokságon állhatott a dobogó harmadik fokára.

A Szegedi Kerékpáros Sport Club versenyzőinek eredményei, Hajdú-kupa, időfutamok, U23: 2. Bozsik Bence. U19: 3. Gáspár Ferenc. U17: 1. Fekete András. U15: 3. Jucha Csanád. W17: 1. Tornyai Panni. W19: 1. Wirth Eszter. Országúti mezőnyversenyek, U23: 1. Feigl László. U19: 3. Stefán Máté. U17: 2. Fekete András. U15: 3. Jucha Csanád. U13: 3. Kovács Raul. W17: 1. Tornyai Panni. W19: 1. Wirth Eszter. Összetett eredmények, U23: 2. Feigl László. U19: 3. Gellén Tamás. U17: 1. Fekete András. U17: 3. Vajdics Gábor. U15: 3. Jucha Csanád. U13: 3. Kovács Raul. W17: 1. Tornyai Panni. W19: 1. Wirth Eszter.

Döntőben a Pick Szeged

Nem mindennapi csatában, hétméterespárbaj után 28–25-re nyert a Pick Szeged férfi kézilabdacsapata Csurgón. Tovább olvasom