2017. 08. 22. kedd - Menyhért, Mirjam 14°C | 24°C Még több cikk.

Szokol és Bereczki bajnoki aranyérmei

Mátrafüreden, az erdészeti szakközépiskolában volt a tájékozódási futók országos hosszú távú bajnokságának a központja. Ragyogó napsütésben küzdöttek a versenyzők a Mátra köves és meredek hegyoldalaiban – köztük a Szegedi VSE tájfutói is.
A vasutasok összesen két bajnoki címet és három második helyet szereztek. Gera Tibor edző tanítványai közül kiemelkedett Bereczki Máté, aki tavaly még serdülő volt, s most az ifik között is folytatta a sikerszériáját, hiszen több mint két perccel utasította maga mögé a mezőnyt, és nyerte élete első hosszú távú bajnokságát. A felnőtt nőknél Szerencsi Ildikó első futóként sajnos többször is hibázott, így csak a hatodik hely jutott neki. A junior lányoknál Szerencsi Dóra viszont utolsó induló volt és magabiztos futással a második helyen végzett. Az ifi lányoknál a még serdülő korú Tóth Réka nem kis meglepetésre, szintén a második helyet szerezte meg.

A szegediek helyezései, N21: 6. Szerencsi Ildikó. N20: 2. Szerencsi Dóra. N18: 2. Tóth Réka. F18: 1. Bereczki Máté. F20: 6. Viczián Péter. Szeniorok, N45: 2. Szerencsiné Csamangó Jusztina. F50: 1. Szokol Lajos. F60: 4. dr. Sindely Pál.

Pippo Inzaghi álma: ötről a hatra

Ma este 20.45-től a Bayern München–Milan (az első mérkőzés: 2–2, m1, élő) és a… Tovább olvasom