2017. 03. 29. szerda - Auguszta 4°C | 21°C Még több cikk.

Talmácsi új szerződése

Talmácsi Gábor a nyolcadik helyen végzett a 125 kcm-esek között a gyorsaságimotoros-világbajnokság 16., utolsó előtti futamán a portugáliai Estorilban. A győzelmet a már világbajnok spanyol Alvaro Bautista szerezte meg.

Ami pedig eddig sejthető volt, az tegnaptól biztossá vált: Talmácsi Gábor 2007-ben a 125 kcm-es géposztályban az Aspar Team versenyzőjeként, Faubel és Gadea csapattársaként áll rajthoz a világbajnokságon.

– Még igazából fel sem fogtam, hogy jövőre az egyik legjobb spanyol csapatnál folytathatom pályafutásomat. Nagyon várom, hogy kipróbáljam az új Apriliát, amivel tegnap Bautista megnyerte a futamot – mondta Talma.

A „magyar" futam

125 kcm: 1. Alvaro Bautista (spanyol, Aprilia) 40:48.792 p, 2. Hector Faubel (spanyol, Aprilia) 41:03.890, 3. Mika Kallio (finn, KTM) 41:03.904, 8. Talmácsi Gabor (Honda) 41:16.444, 18. Tóth Imre (Aprilia).

Felkészültek a nyitányra

Holnap 18 órakor első bajnoki mérkőzését játssza a Szeviép-Szeged NB I A csoportos női… Tovább olvasom