2017. 05. 22. hétfő - Júlia, Rita 15°C | 26°C Még több cikk.

Tarolt az SZVSE Szentendrén

A tájékozódási futók rövid távú országos bajnokságán, Szentendrén több mint 800-an álltak rajthoz. A Szegedi VSE versenyzői 48 bajnoki pontot gyűjtve nyerték a pontversenyt a PVSK előtt, amely csupán 28 pontot szerzett.
A tájékozódási futók rövid távú országos bajnokságán, Szentendrén több mint 800-an álltak rajthoz. A Szegedi VSE versenyzői 48 bajnoki pontot gyűjtve nyerték a pontversenyt a PVSK előtt, amely csupán 28 pontot szerzett. Harmadik 18-18 ponttal a MOM és az Eger. A szegedi indulók közül a selejtezőkből csupán hárman kerültek a B döntőbe, a többiek a 24 fős A döntőbe jutva küzdhettek a helyezésekért. A férfimezőnyben ismét szurkolhattunk SZVSE-sportolóknak, akik kisebb hibát vétve a 9. és a 10. helyen végeztek. A nők mezőnyében Szerencsi Ildikó egy rendkívül izgalmas küzdelemben a harmadik helyen végzett.

A szakosztály serdülő lányai klubtörténelmet írtak azzal, hogy egy egyéni bajnokságon csak SZVSE-s tájfutó állt a dobogón. Nagyon jó érzés volt látni őket, az új felszerelésben. Az ifjúsági fiúknál Horváth Tamás több mint egy perccel verte a másodikat, de itt a harmadik hely is Szegedre került.

A Szegedi VSE eredményei, N16: 1. Tóth Réka, 2. Juhász V. Renáta, 3. Szokol Mónika, 6. Kakuk Zsófia. N20: 3. Szerencsi Dóra, 4. Nagy Virág. N21: 3. Szerencsi Ildikó. F16: 5. Pálinkó Márton. F18: 1. Horváth Tamás, 3. Bereczki Máté. F21: 9. Nagy Gergő, 10. Sinkó János.
Szeniorok, N35: 2. Balogh Piroska. F40: 6. Gera Tibor. F50: 5. Szokol Lajos.