2017. 07. 21. péntek - Dániel, Daniella 22°C | 35°C Még több cikk.

Távozik a balástyai fociedző

Aradon a Szeged 2011-Grosics Akadémia, a Vajdaságban a SZEOL FC játszik edzőmeccset. Távozik a balástyai edző.
Aradra utaznak
Arad. A Szeged 2011-Grosics Akadémia NB II-es együttese szombaton 11 órától Aradon játszik edzőmeccset, az ellenfél az FC UTA Arad lesz. A két együttes egy hete Gyulán csapott össze, akkor 1–0-ra a romániai gárda győzött. Az NB II-es klub a héten két játékossal erősödött: egyaránt az NB I-be feljutó Békéscsaba 1912 Előrétől igazolták le a 27 éves védőt, Balogh Miklóst, illetve a 22 esztendős, szentesi születésű középpályást, Király Patrikot. Az is eldőlt, hogy az NB II első fordulójában a Gyirmótot fogadja az együttes Gyulán, augusztus első hétvégéjén.

Szerb ellenfél
Szeged. Az NB III-ra készülő SZEOL SC szombaton 15 órától Szerbiában,
a harmadosztályú FK Backa 1901 vendégeként lép pályára edző- meccsen. Tóth Ákos csapata a hét közben is játszott, 3–1-re kaptak ki az NB II-es Szolnoktól Leindler – Kormányos, Rácz, Grünvald, Buzási, Forró, Végh, Puskás, Ondrejó, Beretka, Faragó összeállításban. Csereként Huszárik, Kaszás, Busa és Varga lépett pályára, a gólt Faragó szerezte.

Idegenben a HFC
Hódmezővásárhely. A Hódmezővásárhelyi FC is készül az NB III-ra. Bódi Attila csapata szerdán a Tiszakécskét fogadta edzőmeccsen, amely ellen 1–0-s vereséget szenvedett. Vasárnap már jön az újabb erőpróba: a Békéscsaba 1912 Előre II. vendégei lesznek, amely csapat szintén a harmadosztályban indul majd, ám várhatóan meg lesz erősítve az NB I-es rajtról lemaradó játékosokkal.

További hétközi edzőmeccs-eredmények: Kunszentmárton–Csongrád-Turbó 2–3 (2–1), a csongrádi gólszerzők: Szabó M. (2), Sarusi. Tiszasziget–St. Mihály 7–3, gólszerzők: Drágity (2), Suhai, Gallai, Bálint D., Kelemen Cs., Kasza F., ill. Szél B. (2), Olajos. A hétvégi program, ma, 17: Tiszasziget–FK 1899 Szeged, 18: St. Mihály–SZVSE.

Hódi távozott
Balástya. Közös megegyezéssel távozott a megyei II. osztályban szereplő Balástyától az edző, Hódi Mihály. A korábban az NB II-ben is dolgozó szakember 2015 januárjában kezdte meg harmadik edzői ciklusát a településen, a megyekettes csapattal a 11. helyen zárta a szezont.

EDF DÉMÁSZ-Szeged: szinte tökéletes napot zártak

Az EDF DÉMÁSZ-Szeged versenyzői a 116. evezős ob első napján is remekeltek, de a csütörtöki tíz érmet túlszárnyalva tegnap 14 medált gyűjtöttek be a Maty-éren. Tovább olvasom