2018. 09. 23. vasárnap - Tekla 11°C | 22°C Még több cikk.

Teke: megvan a negyedik győzelem

A férfi tekecsapat szuperliga negyedik fordulójában a negyedik győzelmét aratta az Alabárdos-Szegedi TE, amely Nyíregyházán nyert 7:1-re.
Kezdődött a mérkőzés az utóbbi időben szokásos duó kiváló játékával: Kiss Norbert és Szél Tibor megadta az alaphangot, az utóbbi tekás ráadásul kiváló formában van az elmúlt hetekben – más kérdés, hogy ezúttal egy kézsérülés hátráltatta.

Kissék után a második sorban is született egy 600 fás eredmény, Márton János jutott el a bűvös határig, a meccs pedig abból a szempontból elérte a célját, hogy minden Alabárdos-játékos pályára léphetett – Ernyesi Norbert az ifjúságiak mérkőzésén dobott és szerzett csapatpontot – a közelgő Európa-kupa (Németország, Hirschau) előtt.

Jegyzőkönyv
Férfi tekecsapat szuperliga, 4. forduló: Nyíregyháza–Alabárdos-Szegedi TE 1:7 (3240:3546). A párok: Ráski A. (Szlovenszki)–Kiss N. 0:1 (0:4, 496:607), Mogyorósi P.–Szél T. 0:1 (1:1:3, 550:629), Péter D.–Márton J. 0:1 (0:4, 512:600), Kastura Zs.–Karsai L. 0:1 (1:3, 543:592), Hacker D.–J. Csalics (Ács T.) 1:0 (3:1, 569:546), Finta Z.–Fehér B. 0:1 (2:2, 550:572).

Megyekettő: szabálysértés Makón - a Makó egyik játékosának testvére vezette a meccset

A megyei II. osztályú labdarúgó-bajnokság 6. fordulójában szabályszegésre hívta fel a figyelmet a focibiro.hu: a Makó II.-Üllés találkozót az a Halász József vezette, akinek testvére, Halász László az 57. percben beállt a hazaiakhoz. Tovább olvasom