2017. 01. 23. hétfő - Zelma, Rajmund -8°C | 4°C Még több cikk.

Teremfoci: a Vasas büntetőkkel nyert + galéria

A Vasas a fináléban büntetőkkel győzte le a Szolnokot, így megnyerte a Borsodi teremlabdarúgó-bajnokság szegedi selejtezőjét.

Vasas-Szolnok 1-1 (0-1) - büntetőkkel 4-3
Borsodi teremlabdarúgó-bajnokság, szegedi selejtező, döntő.
A Vasas gólszerzője: Arsic.
A Szolnok gólszerzője: Balogh.

II. félidő
A második 12 percben nincs még gól, de nagyon helyzet sem. na, ébresztő: Arsic nagy góljával 1-1. Öt perc van hátra, ha nem történik csoda, itt büntetők lesznek. Nincs csoda, büntetők lesznek. Csak Koós hagyta ki a Szolnokból, így Németh Norbert találata a Vasas győzelmét jelenti - az angyalföldiek ott vannak a debreceni döntőben.

I. félidő
Elkezdődött a finálé. A Fradi-szektor harmadára zsugorodott. Remek pörgetés, a gólvonalról tisztáz a Szolnok. Elég unalmas kis meccs, nem nagyon van hangulat. A szolnoki Balogh szerez vezetést 0-1. Csordogál, csordogál a meccs, most a legizgalmasabb történés a félidő.

Teremfoci Szegeden - KÉPGALÉRIA

Ferencvárosi TC–Kecskemét 2-3 (2-1)
B csoport.
Az FTC gólszerzői: Junior, Heinz.
A Kecskemét gólszerzői: Foxi, Koncz, Csukics.

II. félidő
A szentesi Koncz Zsolt lő Ranilovic hálójába 2-2. Izgalmas hajrá  várható - Ranilovic véd nagyot, majd Tóth Zoltán fog ziccert. kecskeméti szabadrúgás következik, 6 perc van hátra, Rósát kiállítják ütésért, Csukics is mehet pihenni kakaskodásért. A gól Csukicsé 2-3. Így a Szolnok a döntős. Andrezinho tekerését Tóth üti plafonra. kettő az egyre ront a fradi, Tóth marad lent - nem tudni, miért. Két perc vissza, végig négy a négy ellen megy a játék. Egy perc vissza, mindkét csapatnak gól kell a döntőhöz. Szolnokon készül az ünnep - Abdi lövését kitenyereli Tóth, döntőben a Szolnok.

A szentesi Koncz zsolt (Kecskemét) szeme mindig a labdéán volt.
A szentesi Koncz Zsolt (Kecskemét) szeme mindig a labdán volt.

I. félidő
Vaklárma volt: a Fradi a pályán, ám a mindenki nem tudott bejönni - állítólag 20 fradistát beengedtek pluszban, de a többiek továbbra is kintrekedtek. Prukner László továbbra is csapata szurkolóiért intézkedik. A meccs Andrezinho sistergős lövésével indul. A képlet egyébként egyszerű, győzelemmel és döntetlennel a Fradi a finalista, vereség esetén számolgatni kell. vezet a Kecskemét! Supics küldte el gyufáért a Fradi védelmét, Foxi pedig bevágta a labdát 0-1. Most a Szolnok döntőzne! De csak eddig: Junior lövi ki a bal alsót 1-1. Közben kisebb balhé a Fradi-táborban, két fekete pólós férfi verekszik. Micsoda gól: Heinz megnézte, majd a jobb alsóba tekert 2-1. Félidő.

17.57: kiesett a KITE-Szeged ám így is hatalmas dolog, hogy Szegedre tudták hozni a selejtezőt, és a drukkerek bíztatása és létszáma jelzi, van igény a minőségi futballra Szegeden.

KITE-Szeged–Pápa 2-7 (0-4)
A csoport.
KITE: Belecan - Brinszky, Hegyesi Zs., Gellér, Balogh, Kazán. Csere: Tombácz (kapus), Nagy A., Laczkó J., Kulacsik 1, Patarcic, Mihalkó, Vágó A. 1, Fődi, Varga I., Czibere.
A Pápa gólszerzői: Heffler (2), Belecan (öngól), Szűcs, Takács P., Bárányos, Maric.

24. perc: kimarad a szegedi ziccer, ez a vége.

22. perc: Kulacsik nagyon higgedt volt, hálóban a második szegedi gól 2-7.

21. perc: ismét hat a vendégelőny 1-7.

20. perc: Vágó Andor góljával szépít a KITE 1-6.

18. perc: Gellér hagyja ki közvetlen közelről.

17. perc: friss infó: állítólag ha nem engedik ne a jeggyel rendelkező fradistákat, a Prukner-csapat nem áll ki a második csoportmeccsére.

15. perc: nem lassítanak, most Maric vágja be, 0-6.

14. perc:
sőt, az örökifjú Bárányos villan 0-5.

13. perc:
egyelőre várat magára.

Imádkozunk egy szegedi becsületgólért.

12. perc: ez a félidő.

10. perc: két perc alatt két Pápa-gól, előbbi Heffler, utóbbi Takács nevéhez fűződik 0-4. Henger.

7. perc: Gellér szabálytalankodott Tóth Norberttel szemben, Szűcs lőtte be a büntetőt 0-2.

5. perc: Brinszky lő kicsivel mellé.

4. perc: közben elcsattant néhány pofon a Fradi-táborban, a drukkerek elindultak ki társaikért. Reméljük minden rendben a büfé környékén.

3. perc: Belecan hátáról pattan a kapuba a Pápa vezető gólja 0-1.

2. perc:
Brinszky lövését Szűcs védi.

1. perc: ugynanaz a kezdőcsapat a kITE-nél.

17.30: szépen akar búcsúzni a KITE, de nem lesz könnyű dolga a Pápa ellen.

Ferencvárosi TC–Szolnok 1-0 (0-0)
B csoport.
A Ferencváros gólszerzője: Heinz (büntetőből).

II. félidő
A második játékrészben is a Fradi van fölényben, a Szolnok jól tartja az ikszet, amellyel fél lábbal a döntőben érezhetik magukat. Hat perc van hátra. Heinz lő mellé, majd Junior lövését védi Rézsó. 35 mp van vissza, Heinz ellen szabálytalankodtak, büntető. Ő lövi. Könyörtelenül a jobb felsőbe 1-0. Ez a vége. Nyert a Ferencváros.

A
A Fradi-tábor tele van, de sokan így is kint rekedtek.

I. félidő
A Fradiban a Haber - Rodenbücher, Balogh, Rósa, Schembri, Tóth Bence hatos kezd. Prukner László a pályán szólt a szervezőknek, hogy sok fradista jeggyel rekedt kint. Kis csúszással, de megkezdődött a meccs. Előbb egy szolnoki lövés, majd Tóth bence fejese - mindkettő kimarad. Csizmadia lövését nyeli le Rézsó. Fradi-fölény, de gól még nincs. A világ valószínűleg egyetlen szomáliai-norvég állampolgára, Liban Abdi okoz gondot cseleivel a szolnoki védelemben. Szünet.

16.51: lezajlott a kapufarúgó verseny is, nem sok sikerrel. Mindjárt bemutatkozik a Fradi, nézzük a keretét: 1 Ranilovic, 23 haber, 8 Józsi, 10 Andrezinho, 12 Junior, 14 Stanics, 15 Tutorics, 18 Heinz, 19 Abdi, 20 Rósa, 21 Miljkovics, 22 Rodenbücher, 25 Maróti, 27 Schembri, 30 Tóth B., 35 Morales, 78 Balogh Z., 85 Csizmadia, 88 Kulcsár.

16.30: beindult az amerikaifoci-bemutató. Közben úgy tűnik, egy nagyobb szurkolói csoport maradt odakinnt, a csarnokon kívül, többen jeggyel sem tudnak bejönni a teltház miatt. Állítólag kisebb incidensek is történtek.

16.24: vitathatatlan: mindenki egyformán kedveli a kék-fehérbe bújt cheerleader lányokat. Mi is.

Nacsa Olivér és Harsányi Levente a műsorvezető. Kékben a cheerleader lányok.

Vasas–Lombard Pápa Termál FC 4-3 (1-1)