2017. 04. 24. hétfő - György 3°C | 15°C Még több cikk.

Tisza Volán Szegedi Vízmű: hangulatos évzárás

Remek hangulatban, gálamérkőzésnek tekinthető, közönségszórakoztató szerb bajnokival búcsúztatta az évet a Tisza Volán-Szegedi Vízmű férfi jégkorongcsapata.
Tisza Volán Szegedi Vízmű–HK Vitez  9–2 (2–2, 4–0, 3–0)

Szerb jégkorongliga, Szeged, városi műjégpálya, 700 néző. Vezette: Fazekas Tibor, David Perduv, Darko Popovics.
Tisza Volán Szegedi Vízmű: Szőke – Lippai, Szabó, Egyed, Ódry, Salánki; Balázs (kapus), Vígh, Varga, Ambrus, Molnár, Bosnyák; Hídvégi, Kovács, Hardi, Annus. Vezetőedző: Kalocsa László.
HK Vitez: Fat – Trifunovics, Radovics, Bog. Jankovics, Boj. Jankovics, Prokics; Lupulov (kapus), Dunda, Djokics, Ljutovacs, Bogdanovics, Mikics; Zivkovics, Vrastanovics, Milivojevics, Orlov, Denics; Tesics. Vezetőedző: Bogdan Jankovics.
Gólszerzők: Boj. Jankovic (4.), Salánki (14. – emberelőnyből), Prokics (19. – emberelőnyből), Ambrus (20.), Ódry (27), Bosnyák (31. – emberelőnyből), Bosnyák (35.), Ódry (38.), Ódry (41. – emberelőnyből), Bosnyák (42. – emberelőnyből), Ódry (50.).
Kiállítás: 20 perc + 10 perc fegyelmi (Bosnyák), ill. 20 perc + 2×10 perc fegyelmi (Bogdanovics, Dunda).

Lövésre készülve. 9 gólt szerezve gázolt át az év utolsó ellenfelén a Tisza Volán-Szegedi Vízmű. Fotó: Frank Yvette

A Kalocsa-legénység hazai pályán – tavalyhoz hasonlóan – 9 lőtt góllal nyert a HK Vitez ellen, a vendégek viszont négy helyett csak két találattal tudtak válaszolni.

Kalocsa László: – Jó iramú, összességébe véve sportszerű mérkőzést játszottunk. Szívből gratulálok minden játékosomnak! Erre a játékra gondoltam, amikor a mérkőzés előtt azt nyilatkoztam, hogy a nagyobb méretű pálya nekünk kedvez majd. Fontos, hogy a kosarasokkal és a vízilabdásokkal egy időben volt a mérkőzésünk, és még így is több száz szurkoló minket választott.

Szegedi TE: remek évzárás Nyíregyházán

A férfi tekecsapat szuperliga tizenkettedik fordulójában a Szegedi TE együttese Nyíregyházára… Tovább olvasom