Délmagyar logó

2017. 04. 29. szombat - Péter 7°C | 22°C Még több cikk.

Tíz Démász utánpótlás arany

A Démász-Szeged Vízisport Egyesület versenyzői tíz aranyérmet nyertek az utánpótlás kajak-kenu országos bajnokságon.
Nagyszerűen szerepelt a Démász-Szegedi VE csapata a gyermek, kölyök és serdülő korcsoportok sukorói országos kajak-kenu bajnokságán. A klub versenyzői tíz arany-, hat ezüst- és nyolc bronzérmet szereztek. A Tisza-parti egyesület sportolói ismét bizonyították, hogy az ország legjobbjai között kell őket számon tartani.

A Démász-Szegedi VE eredményei

Aranyérmesek: Bodor Attila (500 m, serdülő V. korcsoport, K1), Benkő Árpád és Bodor (500 és 1000 m, serdülő V., K2), Olajos Tamás (C1, kölyök III., C1), Tóth Attila (2000 m, gyermek II., MK1), Seprenyi Sára és Hájas Dominika (2000 m, gyermek II., MK2), Csizmadia László és Szabó Gábor (2000 m, kölyök III., PC2), Danis Richárd, Szénási Martin, Szénási Dániel és Forgó Christopher (2000 m, gyermek I–II., TC4), Olajos, Szabó és Csizmadia (3x200 m, kölyök III., C1), Csanádi Krisztián, Váczi Róbert és Belicza Bence (3x200 m, kölyök IV., C1).

Ezüstérmesek: Kiss István (500 m, serdülő VI., C1), Csurka Gábor, Domonkos Gábor, Bucholcz Balázs és Hoffmann Balázs (1000 m, serdülők V–VI., C4), Szabó Bence, Bozsik Bence, Földes Tamás és Nemes Erik (4000 m, kölyök III., K4), Bódi Kristóf, Márta László, Ocskó Csaba és Török László (2000 m, kölyök III., TC4), Jároli András, Molnár Áron, Báló Richárd és Lobozár Viktor (2000 m, gyermek I–II., TC4), Seprenyi, Földes Sára és Hájas (3x400 m, gyermek II., MK1).

Bronzérmesek: Kiss I. és Domonkos (500 m, serdülő VI., C2), Szélpál és Viczián (1000 és 4000 m, serdülő VI., K2), Váczi Róbert és Tari Balázs (1000 m, kölyök IV., C2), Savanya Zita, Drubina Adrienn, Provits Rita és Kovács Anett (1000 m, kölyök IV., K4), Csanádi (4000 m, kölyök IV., C1), Bozsik, Nemes és Földes (3x200 m, kölyök III., MK1), Bódi, Ocskó és Török (3x200 m, kölyök III., C1).

Negyedikek: Domonkos (500 m, serdülő V., C1), Viczián és Szélpál (500 m, serdülő VI., K2), Császár Gergely (1000 m, kölyök IV., K1), Tóth Ferenc, Maróthy Tamás, Boruzs Gábor és Tóth Milán (4000 m, serdülő V–VI., K4), Belicza (4000 m, kölyök IV., C1), Drubina, Gruity Henriett, Kovács Anett és Vidács Ivett (4000 m, kölyök IV., K4), Varga Tamás, Burkus János, Almási Bence és Szemmelroth Balázs (2000 m, kölyök III., TC4), Pásztor Gábor, Szalai Dániel, Simita Roland és Pál Péter (2000 m, gyermek I–II., K4), Nyári Patrik, Virág Zoltán, Dobi Tamás és Bozsó Bence (2000 m, gyermek I–II., TC4).

Ötödikek: Bucholcz (500 m, serdülő V., C1), Csanádi (1000 m, kölyök IV., C1), Farkas Balázs, Batki István (4000 m, serdülő VI., K2), Császár (4000 m, kölyök IV., K1), Savanya (4000 m, kölyök IV., K1), Váczi (4000 m, kölyök IV., C1), Gyuris Dániel, Drubina Ádám és Pusztai Ferenc (3x200 m, kölyök IV., K1), Kovács A., Provits, Drubina A. (3x200 m, kölyök IV., K1), Vass Csaba, Karácsony Bence, Vígh Dániel (3x400 m, gyermek I., MK1).

Edzők: Czeglédi Gábor, Kása Ferenc, Váradi Márton, Kerek Csaba, Juhász Péter, Laudisz Zoltán.
Kövessen minket, kommentelje híreinket a Delmagyar.hu Facebook oldalán!

hirdetés

hirdetés

hirdetés

A címoldal témái

Önnek ajánljuk

Visszaszámlálás

"Megint csoda volt a Tisza-parti esemény. Tömve volt a lelátó, a kétszázas rajtig hömpölygött a… Tovább olvasom