2017. 01. 16. hétfő - Gusztáv -5°C | 1°C

Tizenegy Tornádó-érem az ob-ról

Négy arany-, négy ezüst- és három bronzéremmel zárta a szombathelyi utcai görkorcsolya országos bajnokságot a szegedi Tornádó Team csapata.
A hétfős különítményből a 2008-as Eb-7., ám az utóbbi időben egyetemi tanulmányai miatt keveset edző Fehér Zoltán 200 méteren szerzett aranyérme az egyik legnagyobb siker, ő a sprint összetettben a második helyen végzett. Dékány Bence a hosszú távú összetettben nyerni tudott, itt – csakúgy, mint rövid távon – Hülber Dániel 3., Ujvári Ádám 9. lett, a Hülber, Dékány, Fehér összeállítású váltó pedig a második helyen végzett. A lányoknál a rövid távon Monostori Eszter diadalmaskodott összetettben, Sántha Blanka második lett. A hosszú távon Sántha nyert, az ezüst Török Rékáé, a bronz Monostorié lett – zárásként pedig a Monostori, Sántha, Török váltó is magyar bajnok lett.

A csapat edzői:
Kéri Ferenc és _%Garzó Erika. További eredmények, aranyérmesek: Iványi Tamás, Sajgó Anna, Gardi Dominika és Kopilovic Eleonóra (váltóban), ezüstérmesek: Kopilovic Eleonóra és Hunyadi Anna, bronzérmesek: Gardi Dominika, Molnár Gabriella és az Iványi Tamás, Zsigmond Tamás, Erdős Dávid összeállítású váltó.