2017. 04. 25. kedd - Márk 6°C | 20°C Még több cikk.

Tornagyőztes a Tisza Volán serdülő

A Tisza Volán kupájáért második alkalommal megrendezett serdülő fiú kézilabdatornát a házigazda együttes nyerte.
Az Etelka sori csarnokban lebonyolított serdülő fiú kézilabdás eseményre meghívást kapott a serdülőbajnok PLER, illetve a jó erőkből álló Alba Regia csapata. A véletlen úgy hozta, hogy a körmérkőzéses lebonyolításban az első meccs egyből rangadó volt, ugyanis a PLER a Tisza Volánnal mérkőzött – mindegy hol, és mikor utánpótlásszinten ezek az összecsapások kuriózumnak számítanak. A végig magas színvonalú találkozón a hazaiak szinte az egész időtartam alatt magabiztosan vezetve nyertek 3 góllal (21–18) a bajnok PLER ellenében. A mérkőzésen igen jól teljesített a védelem, és mindig volt olyan egyéni teljesítmény, amely előrébb vitte a csapatot.

A kupa második mérkőzésén a PLER 38–22-re nyert az Alba Regia ellen. A tornagyőzelmet eldöntő összecsapáson a Tisza Volánnak, a kissé fáradt Alba Regia ellen, a kitűnő védekezése, és a gyors lerohanó játéka dominált, amely a végeredményben is meglátszott, hiszen a Bartók, Bella edzőpáros együttese úgy nyert 38–16-ra, hogy a szegedi csapat minden játékosa szerephez juthatott.

Bartók Csaba, a Tisza Volán SC utánpótlás vezetőedzője így összegezte a tornán látottakat: – Az ilyen tornák segítik a felkészülést, a fejlődősét a nagyon tehetséges játékosokból álló utánpótláscsapatainknak, reméljük, hogy a bajnokságra is kitart a lendület.

Floratom: győzelem, vereség

Az Extraligában szereplő Floratom Szeged AC férfi asztalitenisz-csapata a bajnoki rajton győzelemmel… Tovább olvasom