2018. 05. 22. kedd - Júlia, Rita 15°C | 25°C Még több cikk.

Tornát nyert a Pick Szeged Újvidéken

A magyar és a horvát bajnokság ezüstérmese, a Pick Szeged és a Nexe Nasice csapott össze az Újvidéken megrendezett férfi kézilabda torna döntőjében. Vladan Matics csapata az érsekújvári viadal után újabb trófeát gyűjtött a vitrinjébe, miután 34-32-re nyerte a finálét.
Az első félidőben regeteget hibázott a Szeged, a támadásvezetésben és védekezésben tapasztalt hibák meg is bosszulták magukat, harminc perc után a horvát Nasice vezetett 19-17-re az újvidéki torna fináléjában.

A második játékrészre összeállt a Pick védekezése, a karmesteri pálcát a kezében tartó Andjekovics számolatlanul szórta a gólokat és a szélsők is jeleskedtek. Zvizej 7 gólt rámolt be a Nexe kapujába és a fiatal Vancsics is megvillant kétszer. A hajrában is kézben tartotta a mérkőzést a Szeged, annak ellenére, hogy a mezőny legjobbját, Andjelkovicsot piros lappal kiállították.

Ez volt a Magyar Kupa-győztes főpróbája a rajt előtt, hiszen jövő hét szombaton Mezőkövesden már bajnoki mérkőzést játszik a Szeged.

Újvidéki nemzetközi torna döntő:

Pick Szeged - Nexe Nasice (horvát) 34-32

A Pick Szeged gólszerzői: Andjelkovics 10, Zvizej 7, Ghionea 5, Petrea 4, Bjelis, Herbert, Vancsics, Katzirz 2-2 gól.

• 5. _csucsu_ 2008. szeptember 01. 10:56
    „HAJRÁ PICK SZEGED!!!!!!!!
    Sajna én csak a 10-én tudok a meccsre menni,de ott ezerrel fogunk szurkolni!!!!!:))))”
  • 4. Pick Szeged fan 2008. augusztus 31. 20:43
    „Mi vagyunk a legjobbak hajrá Szeged idén bl-t nyerünk!Mindenki szurkoljon!!!”
  • 3. Pick Szeged fan 2008. augusztus 31. 13:04
    „Mitől magyarabb csapat a Veszprém mint a Szeged semmitől.A Veszprémben 7 magyar van nálunk 10 mi vagyunk a magyarabb csapat.Hajrá Pick Szeged!”
  • 2. _csucsu_ 2008. augusztus 31. 12:32
    „Engem sem érdekel,hogy nem magyar a nagy része,hiszen ha magyart akarok látni,akkor megnézem a Magyar Férfi Kézilabda Válogatottat.....
    Ez jó bemelgítés volt nekik,csak így tovább!