2017. 07. 22. szombat - Magdolna 20°C | 34°C Még több cikk.

Tóth Réka Eb-harmadik

Egerben rendezték meg az ifjúsági tájékozódási futók Európa-bajnokságát, amelyen Tóth Réka, az SZVSE versenyzője rövid távon a dobogó harmadik fokára állhatott.
Heves megye székhelyén, Egerben 28 ország több mint 450 ifjúsági korcsoportú tájékozódási futója küzdött az Európa-bajnoki címekért. A rövid távú verseny Eger belvárosában zajlott. A rajt a várban volt, a cél pedig a Dobó téren.

A két kilométeres pályán másodpercek döntöttek a helyezésekről. Tóth Réka, a Szegedi Vasutas Sportegyesület versenyzője nagyszerűen szerepelt, hiszen a 3. helyet szerezte meg. A váltóban utolsó emberként a 12. helyről a 7.-re hozta fel a magyar csapatot.

– Élete első világversenyén részt vevő versenyzőnk eddig is bizonyította, hogy nagyon tehetséges. Fejlődése töretlen, s ha a szorgalma változatlan marad, akkor még nagyon sokra viheti – mondta Gera Tibor, az SZVSE vezetőedzője.

Az Eb résztvevője volt még a szakosztályból Szokol Mónika, aki tisztességgel helytállva a mezőny első felében végzett.

Már ezerháromszáz Pick Szeged-bérlet gazdára talált

Még javában tart a nyári szünet a Pick Szeged férfi kézilabdacsapatánál, a játékosok a bajnoki… Tovább olvasom