2017. 03. 26. vasárnap - Emánuel 4°C | 11°C Még több cikk.

Továbbjutott a HNKC

Idei utolsó mérkőzését a Magyar Kupában játszotta a HNKC SE női kézilabdacsapata, s Derecskén győzve magabiztosan jutott tovább a következő fordulóba.
Derecske–HNKC SE 20–25 (8–13)
Női Magyar Kupa-mérkőzés, negyedik forduló. Derecske, 300 néző. Vezette: Baranyi, Szloska.
HNKC SE: Körmöczi – Mucsi 1, Fülöp, Sipos, JENŐFI 6 (1), Wolf 5 (2), Szepesi 2. Csere: Abramovics (kapus), Földes, Bloj, Gagyi 3, Nyikolajenko 4, Fauszt, Mayer 4. Edző: Kiss Szilárd.
Derecske: Szász – FLASKOVÁ 5, Kereki 5 (1), Kudor, Sütő 2 (1), Gulyás, Szabados 1. Csere: Lajtos (kapus), Szűcs, Mahler, Horváth, Takács, Csapó 7 (5), Ravasz. Edző: Köstner Vilmos.
Kiállítások: 6, ill. 14 perc. Hétméteresek: 10/7, ill. 4/3.

Az első két gólt a házigazdák szerezték, de ezt követően gyorsan fordított és tetemes előnyre tett szert a HNKC SE. A félidő közepére kialakult az az öt-hét gólos különbség (20. perc: 4–11), ami tulajdonképpen a találkozó végéig megmaradt a két együttes között.

A HNKC SE játékosai péntekig pihenhetnek, majd egy hét munka következik, és azután december 22-én vagy 23-án mehetnek el karácsonyi szünetre.