2017. 12. 18. hétfő - Auguszta -4°C | 4°C Még több cikk.

Triatlonos sikerek

A szegedi Titán Triatlon Club versenyzői a jól zárult duatlonos „korszak" után megkezdték a triatlonosszezont is.
A szegedi Titán Triatlon Club versenyzői a jól zárult duatlonos „korszak" után megkezdték a triatlonosszezont is. Tiszaújvárosban rendezték a klubcsapat országos bajnokságot, másnap pedig egyéni ranglistaviadalt bonyolítottak le.

A szegediek kitettek magukért. A serdülő lányok (Varga Réka, Fürtön Laura, Farkas Lili, Hódi Mercédesz) ezüstérmesek, a serdülő fiúk (Fehér Gergő, Lekeny Márk, Kozári István, Tarnai László) és az „öregfiúk" (Ferencz Ferenc, Farkas István, dr. Tarnai László) bronzérmesek lettek. Az ifjúsági fiúk a hatodik, a felnőttek pedig a nyolcadik helyen zárták a küzdelmet. A Titán TC az 5. helyen végzett a klubok versengésében. Az egyéni ranglistaversenyen további szép Tisza-parti sikerek születtek.

A gyermek korcsoportban Lekeny Márk az 1., Tarnai László az 5. helyen végzett. A serdülő lányoknál Varga Réka remekelt, 20 másodperccel előzte meg a második helyen beérkező oroszlányi hárompróbást. Ugyanebben a korosztályban Farkas Lili 7., Hódi Mercédesz 10., míg Fürtön Laura 11. lett. A serdülő fiúknál Fehér Gergő bronzérmes teljesítményt nyújtott. Az ifiknél Garamvölgyi Máté lett a legjobb 17. helyével, a felnőttek versengését Frank Ádám a 18. helyen zárta, míg a szenior Farkas István 7. lett.

Átadták a labdarúgó bajnoki érmeket

A Csongrád Megyei Labdarúgó-szövetség a Kastély étterem különtermében tartotta érem- és díjátadó… Tovább olvasom