2017. 12. 12. kedd - Gabriella 7°C | 16°C Még több cikk.

Túl kemény volt a címvédő: MKB Veszprém-Pick Szeged 30-22

Veszprém - A férfi kézilabda NB I csúcsrangadóján a címvédő MKB Veszprém 30-22-es győzelmet aratott otthon a Pick Szeged ellen. Skaliczki László szerint túlságosan is kemények voltak a hazaiak.

MKB Veszprém-Pick Szeged 30-22 (13-9)
Férfi kézilabda NB I, Veszprém Aréna, vezeti: Andorka, Hucker.
Veszprém: FAZEKAS – CSÁSZÁR 4/1, Sulic 3, Nagy L. 5, Schuch 1, Terzic 1, Ugalde 2. Csere: Iváncsik T. 2, Rodriquez 2, LALUSKA 3, JAMALI 4, Iváncsik G., Gulyás 1, Pesics. Vezetőedző: Carlos Ortega.
Pick Szeged: MIKLER – PRODANOVICS 5, Ancsin 3, SULC 4, Zubai 1, Larholm 4/3, Vadkerti. Csere: Blazevic, Czina, Lasica, Pribanic 2, Balogh 2, Kekezovics 1, Buday. Vezetőedző: Skaliczki László.
Kiállítások: 14, ill. 12 perc.
Hétméteresből: 4/1, ill. 4/3.
Meccsfilm: 1-0, 2-0, 3-0, 3-1, 4-1, 4-2, 5-2, 5-3, 6-3, 6-4, 6-5, 7-5, 7-6, 8-6, 8-7, 8-8, 9-8, 10-8, 11-8, 12-8, 12-9, 13-9 (félidő). 14-9, 14-10, 15-10, 15-11, 15-12, 16-12, 17-12, 18-12, 18-13, 19-13, 19-14, 20-14, 21-14, 21-15, 22-15, 23-15, 23-16, 23-17, 24-17, 25-17, 25-18, 26-18, 27-18, 28-18, 28-19, 28-20, 28-21, 29-21, 29-22, 30-22.

Túl kemény volt a címvédő: MKB Veszprém-Pick Szeged 30-22. Fotó: MTI/Kovács Anikó (galéria)

Skaliczki László:
- Nagyon dühös vagyok. Többet érdemelt volna a csapatom, ez pokoli meccs volt, de ilyen hangulatban nem is könnyű kézilabdázni. Minden tekintetben kemény volt a Veszprém, a legtöbbször már túlságosan is, ilyen körülmények között nehéz dolgozni.

Mikler Roland: - Támadásban egy kicsit tanácstalanok voltunk, kettős emberelőnyben sem tudtunk kihasználni lehetőségeket. Éreztük, hogy 30 gólt fog lőni a Veszprém, legalább ennyit nekünk is kellett volna.

Nagy László: - Támadásban és védekezésben is fegyelmezettek voltunk, szerettünk volna minél nagyobb különbséggel nyerni. Ennek ellenére továbbra is hullámvölgyben vagyunk, de a védekezésünkkel szerencsére így sincs gond.

Császár Gábor: - Nagy élmény volt ilyen közönség előtt játszani. A nyolcgólos győzelem egy kis nyugalmat ad, annak ellenére is, hogy gödörben vagyunk.

60. perc: Jamali bombájával alakul ki a végeredmény. 30-22

59. perc: A Veszprém kiengedett, Pribanic használja ki. 28-21 Laluska találatára Zubai Szabolcs válaszol, a szegedi beálló először talál be. 29-22

58. perc: Nagy László kiállítása után Larholm értékesíti a hétméterest. 28-20

57. perc: Prodanovics ötödik góljával 28-19

56. perc: Ugalde góljával ránk számolnak. Közte tíz. 28-18

55. perc: A hazai közönség már győztesként ünnepli a veszprémieket, Nagy László közben ötödik találatát szerzi. 27-18

54. perc: Iváncsik Tamás visszaállítja a nyolcgólos különbséget. 26-18

53. perc: Veszprémi időkérés után Kekezovics ziccert ront. Ejteni akart.

52. perc: Sulic és Zubai egyszerre kap két percet, előttük Terzics is, így emberelőnyben a Pick. Sulc használja ki a lehetőséget. 25-18

51. perc: Sulic addig harcol beállóként, amíg jó pozícióba kerül, a megfelelő pillanatban kapja a labdát, amit a kapuba vág. 25-17

50. perc: Mikler is véd egy hetest, Császár bánatára.

49. perc: Laluska pattintott lövésével 24-17

48. perc: Jamali gólját szerencsére nem adják meg, Larholm hetesét viszont a túloldalon védi Fazekas, így nem csökken a különbség.

47. perc: Mindkét oldalon egy-egy belemenést fújnak, Kekezovics szépít. 23-17

46. perc: Mikler bravúr. Többször kellene ilyen védés, hogy újra meccsben legyen a Pick.

45. perc: Sulc hosszú idő után talál be. 23-16

44. perc: Gulyás Péter góljával az eddigi legnagyobb különbség alakul ki. 23-15

43. perc: Jamali bombáit szemmel sem lehet védeni. 22-15

42. perc: A Pick Szeged is betalál emberhátrányban. Micsoda cunder Prodanovicstól! 21-15

41. perc: Fazekas formába lendül, de ennél még rosszabb hír, hogy Pribanicsot kiállítják.

40. perc: Laluska Balázs a kiegészülés pillanatában töri fel a szegedi falat, be is talál. Jól védekeznek a hazaiak, újra ziccerbe kerülnek, Sulilc pedig hétgólosra növeli a különbséget. 21-14 Skaliczki László időkérésén sok múlik.

39. perc: Fazekas véd, Császár betalál. Mindezt kettős veszprémi emberhátrányban. 19-14

38. perc: Chema Rodrigezt is kállítják! Kettős emberelőnyben a Szeged, Ancsin Gábor használja ki az első "könnyített" támadást. 18-13

37. perc: Nagy László kiállításával felcsillan a felzárkózás reménye.

35. perc: Császár Gábor, majd Nagy László is betalál, mindketten egy megindulás végére tesz pontot. 18-12

34. perc: Prodanovics csökkenti a különbséget. 15-12 Jamali pedig újra négygólossá teszi. 16-12

33. perc: Chema Rodrigezt kiállítják, Pribanic betalál, Mikler pedig véd. Ez az! 15-11

32. perc: A bírók nagyon gyorsan passzívat jeleznek, de Ancsin Gábort ez nem zavarja meg, betalál. 14-10 Sajnos gyorsan válaszolt a Veszprém. 15-10

31. perc: Úgy kezdődik a második félidő, ahogy az első véget ért: Jamali góllal. 14-9

A félidő elején és végén a Veszprém igazán kemény védekezést mutatott be, a játékrész első és utolsó hét percében összesen két gólt szerzett a Pick. A köztes időben a Szeged megmutatta, hogy milyen erős és harcos csapat, Czina két kiállítása ellenére is meccsben volt, és harmadik egyenlítési lehetőségével élt is. A szegedi légiósok mellett Balogh Zsoltot kell kiemelni, aki két átlövéssel is meglepte Fazekast. A középső negyed órában mutatott játékot kellene mutatni végig a második félidőben, akkor meglehet a hőn áhított vendég siker.

30. perc: Balogh Zsolt újra meglepi a hazaiakat egy bombával, de Jamali is villan egy kapufás góllal. 13-9

29. perc: Sulc kapufa után Mikler bravúr, majd újra Sulc. Most már gólt szerez, de belemenést ítélnek a bírók. Sulc nem érti a döntést, dühében még a mezét is leveszi. Timuzsin növeli a hazai előnyt. 12-8

28. perc: Öt perce nem talált be a Szeged, Skaliczki László időt kér, eközben a mester sárga lapot érően reklamál a bíróknál.

27. perc: Császár hetesével máris visszaáll a háromgólos különbség. 11-8

26. perc: Nagy László a szegediek fölé tornyosul, védhetetlen a lövése. 10-8

25. perc: Letelt a veszprémi kiállítás, a kétperces időszak 1-1-es részeredményt hozott. Most a Szeged kerül emberhátrányba, Czinát már másodszor állítják ki.

24. perc: A küzdelem dominál, tetszik az eredmény, örülnék, ha hasonlóképp folytatódna a mérkőzés - nyilatkozza a Sport Klub riporterének Mezei Richárd. Chema Rodrigez közben gólt szerez. 9-8

23. perc: Ezek a szegediek percei: emberelőnybe kerül a Pick, és végre egyenlíteni tud, méghozzá Larholm hetesével. 8-8 Ortega mester természetesen időt kér.

22. perc: Mikler a legjobbkor villan! Iváncsik Tamás hétméteresét védi!

21. perc: A bírók már passzívot jeleznek, amikor Balogh Zsolt meglepi Fazekast. 8-7

20. perc: Mikler véd, de marad a veszprémieknél a labda, Chema Rodrigez viszont nem kegyelmez. 8-6

19. perc: Itt az első kiállítás, Czina kap kétperces pihenőt a bíróktól.

18. perc: Ismét egyenlítési lehetőség előtt a Pick, de ismét rossz a passz Zubai felé.

17. perc: Larholm berobban a veszprémi falba, ketten sem tudják megállítani, harciassága gólt ér. 7-6

16. perc: Megint velünk van a veszprémi kapufa, de Skaliczki László nem csak a szerencsében bízik, időt kér.

15. perc: Egyenlítés helyett eladja a labdát a Pick, Ugalde pedig nem rontja el a ziccert. 7-5

14. perc: A veszprémi kapufa megint a szegediekkel van, ráadásul Nagy László szabálytalansága után hétmétereshez jut a Pick, amit Larholm értékesít. 6-5 Három perce nem tudott betalálni a Veszprém!

13. perc: Császár kapufája után Prodanovics lódul meg ziccerben, ki is fog Fazekason. 6-4

12. perc: Larholm a kapufát teszteli.

11. perc: Császár a beálló pozíciójából eredményes. 6-3

10. perc: Prodanovics átlövés góljára Sulic válaszol hasonlóképp. 5-3

9. perc: Ismét hosszasan támadhatnak a hazaiak,a  végén Nagy László testcsellel kerül a daráló közepébe, onnan pedig bombaerős lövéssel alakítja ki újra a háromgólos különbséget. 4-1

7. perc: 6 perc 55 másodpercig tartott a szegedi gólcsend, Ancsin Gábor törte meg. 3-1

6. perc: Császár kiszorított helyzetből nem talál be, Ugalde viszont ziccerből igen. 3-0

5. perc: Ezúttal nem sietteti a támadást a Veszprém.

4. perc: Ancsin és Fazekas különmeccse 0-3-ra áll.

3. perc: Hosszasan támad a Szeged, másodszor is Ancsin próbálkozik, másodszor is Fazekas hárít. A Veszprém rendkívül keményen védekezik, Sulc  kapu mellé lő, a fordulás után pedig Nagy László betalál. 2-0

2. perc: Iváncsik Tamás szerzi a rangadó első gólját. 1-0

1. perc: A Pick Szeged Mikler - Vadkerti, Larholm, Sulc, Zubai, Ancsin, Prodanovics felállásban kezd, Ancsin lövését Fazekas védi.Ű

18.55: A Vastag tesók a pályán, és hangolják a nézőket.

18.46: Taps! A Szegednek! A vendég együttest a BL-ben való továbbjutásáért köszöntik. Sportszerű! Kalapot kell emelni!

18.40: Egyre többen a lelátón, nem lesz tele az Aréna, nem fogyott el minden jegy!

18.30: Egyre több szegedi drukker a lelátón, 75 Pick drukker kért jegyet. Ott van közöttük az olimpikon súlyemelő, Nagy Péter is. Erőben nem lesz hiány!

18.20: Mindkét csapat még bent az öltözőben. Érdekes, hogy Carlos Ortega és Javier Sabate kint ült a padon, a játékosok pedig bent. Skaliczki mester a Pick Szegeddel bent van. Tud valamit a spanyol mester?

18.07: Tatai Péteregykor játszott a Veszprémben. Jelenleg nem éppen közönségkedvenc.
- Egyáltalán nem zavar ha ilyenkor szidnak, sőt inkább ez még erőt is ad. Bízom benne, hogy nem lesz tele a gatyánk, és végig nyílt, nagy küzdelemre tudjuk kényszeríteni a Veszprémet.

18.05: A két keret. Veszprém: Fazekas, Gulyás, Iváncsik G., Schuch, Császár, Iváncsik T., Laluska, Nagy L., Jamali, Ugalde, Chema Rodriquez, Terzic, Alilovic, Sulic, Pesics.
Pick: Tatai, Mikler, Buday, Kekezovics, Vadkerti, Nagy N., Larholm, Pribanic, Zubai, Balogh, Blazevic, Czina, Prodanovics, Sulc, Lasica, Ancsin.

18.03: Eldőlt, hogy a VELUX EHF Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének az első mérkőzését március 17-én (vasárnap) 15  órakor vívja hazai pályán a Pick Szeged a lengyel Kielce ellen. A visszavágó időpontja még nem ismert!

18: A meccset Andorka Miklós és Hucker Róbert vezeti. A két játékvezető még nem fújt ilyen csúcsrangadót itthon.

17.55: 17 órakor érkezett meg a Pick.

Korábban írtuk:

Szeged férfi kézilabdacsapata a Veszprém Arénába. Minden rendben, mindenki egészséges.

Két év után ismét izgalommal várhatja a Pick Szeged szurkolótábora és a csapat a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének sorsolását, amelyet ma tartanak az osztrák fővárosban, Bécsben. A magyar együttes a D csoport negyedik helyén végzett, így csoportelsőt kaphat. Mivel a spanyol Barcelonával egy hatosban volt, a katalánok nem lehetnek riválisok. Az ellenfelet adó triót a magyar bajnok MKB Veszprém, a lengyel Kielce és a német Hamburg alkotja.

Természetesen mindenki kívánságlistáján az amúgy remek erőkből álló lengyel együttes szerepel leginkább. A német kikötőváros együttesét viszont szeretné minden érintett elkerülni. Az biztos, hogy érdekes lenne, ha a sors a magyar küzdelmek mellett a BL-ben is a Veszprémet rendelné a Pick mellé. Az is biztos, hogy az első meccset Szegeden rendezik, a visszavágót pedig idegenben.

Ki jöhet: Vorival (balról) a Hamburg, Jureckivel (középen) a Kielce vagy Naggyal a Veszprém? Fotók: DM/DV

Busz Veszprémbe

Szurkolói busz indul szerdán 13.30-kor az MKB Veszprém–Pick Szeged férfi kézilabda bajnoki rangadóra. Érdeklődni a 30/9122-957-es telefonszámon lehet.

Még Berlinben is sokat beszéltek a játékosok a Füchse elleni találkozóról, és mindannyian azon a véleményen voltak, hogy sok maradt a meccsben. A Tisza-parti alakulat nem élt a lehetőségekkel, pedig vasárnap este fogható volt a német együttes. Azért az mindenképpen biztató, hogy a hatvan perc során többször is felállt a padlóról a Szeged, és szorossá tette a meccset. Sajnos megint csak az immár 192 BL-gólnál járó Frantisek Sulc volt veszélyes – jelenleg a házi BL-góllistát Milorad Krivokapics vezeti 200 találattal –, a többiek naggyá tették Heinevettert, akiben rendre elakadtak a labdák.

Ilyen is régen fordult elő: a csapat nem utazott haza Szegedre, hanem a budapesti landolást követően Balatonalmádiba tette át a székhelyét, hiszen szerdán 19 órakor következik a bajnokság alapszakaszának rangadója a Veszprém ellen. Skaliczki László Balatonfüreden tart majd edzéseket. Jó hír, hogy mindenki sérülés nélkül megúszta az utolsó BL-csoportmeccset, így a legerősebb keret készülhet a holnapi csúcsmérkőzésre.

• 20. ado 2013. február 28. 09:55
    „Mit kell itt rikolni mindig..Persze nekem is sok minden nem tetszik,ami a csapat körül történik,de hát el kell fogadni ezt a pénzes sportvilágot,ami már lassan nagyon-nagyon ellenszenves.Régen még külföldre is elkisértük buzdítani öket,ma már ingyenjeggyel se mennék ki megnézni öket. Ez az ő világuk és az ő életük, szurkolok felé minden csak ámitás.Élnek mint hal a vizben ingyen.Sok-sok város van Europában és nincs jó kézicsapatuk..Nekünk azért van és erre büszkék lehetünk! Tv-ben,azért megnéztem volna,de nincs Sport K. csatornám. Ez is jellemző és vérlázító a sportcsatornák kiosztásai,két legjobb magyar csapat meccsét nem a fő sportcsatornákra osztják ki...”
  • 19. geza 2013. február 28. 09:24
    „Előre bocsátom nem értek a kézilabdához (mást sportoltam, csapat ill egyéni).
    De amit láttam a tv-ben a Pick-től egy nagy 0 volt.
    Átlövés semmi, középen adogatták a labdát, elképzelés nélkül, lelketlenül.
    Jókat elbratyiztak a játékosok egymással (veszprém).
    Ebben a bajnokságban, van 2 csapat a Pick és a Veszprém. Ha a többi is ilyen szintű lenne akkor lenne bajnokság. Így nem más mint pénzkidobás.
    Ha az évi 2 meccsre nem képesek felkészülni mentálisan, akkor nem profi sportolók. Sír az edző hogy mennyi meccsük van..Nevetséges
    Mindig a másik -játékvezető, pálya, szurkolók, fáradság- a hibás. Soha nem hangozott el hogy magunkban kellene a hibát keresni.
    A Veszprémnél szinte mindenki lőtt gólt. Szegednél ?
    El kéne zavarni mindenkit és 0-ró felépíteni egy csapatot, magyar játékosokkal”
  • 18. Linka11 2013. február 28. 08:20
    „Ahozképest ,hogy rendszeresen három-négy irányítót is váltogat a mester ritkán van képe a támadó játéknak.
    Érdekes módon az igazi irányító aki tulajdonképen csakis abba jó igazán, az ül a padon folyamatosan, és 5-10 perceket játszik.Kinek jó ez ? A nagy fellengzősen idehozott "a világ egyik legjobb játékosa" az a pályán olyan szürke,hogy csak ritkán lehet észrevenni.Skala mester meg úgy rakja össze a csapatot ,hogy nem az adott formát nézi !? Az elfásult ,formán kívüli játékosokat és sémákat erőlteti már hónapok óta. Valami nagy gond lehet a csapatnál eredménytől függetlenül,mert nincs egység és olyan mintha valami külső erő kényszere mozgatná a játékosokat.Időszerűvé vált egy más szellemű edzőt idehozni .Én személy szerint nagyra tartottam eddig Skalicki mestert, de úgy fest most homokszem került a gépezetbe és nem bír vele .”
  • 17. dara 2013. február 28. 08:08
    „Ez a társaság minél tovább marad így annál rosszabbul játszik. A mesteredzőt már rég el kellett volna küldeni csapatkeresőbe, valahová a tengerentúlra. Javulást csak a kommunikáció frontján látok, de ott nagyon nagyot.
    Személy szerint ősi Szeged drukker vagyok, de tegnap becsaptak, ...én csak hat gólos vereségre fogadtam....A szerbiai igazolásokat illetően meg kéne vizsgálni a tolmács és technikai vezető Dobozy úr ténykedését. Ebből a társaságból egy dolog hiányzik véleményem szerint, a játszani akarás. A többi kézilabdához szükséges cselekménysort pedig nem akarják ismerni. Nem érdemesek arra sem, hogy mérgelődjek rajtuk! Ez a csapat minden meccsen égeti Szegedet!”
  • 16. Deadman 2013. február 28. 04:31
    „15. bambulla 2013.02.27. 23:00
    " szerinted ő szíve szerint nem igazolna meghatározó játékosokat?
    most erre volt pénz és keret
    a következő szezonban jobban fognak igazolni "

Álmodik a nyomor már megint..Szóval azt mondod ezek szerint hogy Larholmot csak azért igazolotuk mert nem volt más a piacon ?? Nem tudom hogy Larholm mennyibe került de szerintem azért ne igazoljunk már hogy ki legyen a keret..Én eddig azt hittem egy vezető azért igazol hogy egy KITÜZÖTT CÉLT elérjen azzal a csapattal.és kimondva kimondatlanul Ricsi 3 éven belól le akarta tazsítani a trónról a Veszprémet és ehhez a koncepcióhoz igazolt Szerintem...

DE mondjuk míg lesznek olyan szurkolók mint Pl TE és elnézést is kérek ezért...De amíg lesznek ilyen megvezethető szurkolók akiket mindenféle hülye szöveggel meg lehet etetni és MEG IS ESZITEK SZÉPEN hétröl hétre addig itt semmi változás nem fog történni..Hidd el Fél Éven belül radikális változás állna be ha a Bégető csorda nem menni ki mondjuk 3 vagy 4 hazai meccsre és ÜRESEK lennének a lelátók..Akkor mindenki vakarózna hogy most mi is van..DE addig míg lesz 800 "lelkes" bégető kisbirka addig ezek tuti nem fognak jobban teljesíteni..hiszen gondolj bele MINEK is ?? A pénzüket megkaják minden körülmények között..A Bajnoki Második hely MINDIG meglesz ..Valamilyen kupában meg úgy is indulni fognak..Akkor minek is hajtsanak ?? Az önbecsülésükért ?? Na az már régen nincs nekik meg a külföldiek Főleg a délszlávok szerintem nem is ismerik mi is az hogy Klubhüség és klubszeretet..Ezek Zsoldosok és amíg megtalálják a számításukat és fizetnek nekik addig hol jobban hol rostszabbul teljesítenek..Nekik semmit sem mond hogy Veszprém és Örökrangadó..”
  • 15. bambulla 2013. február 27. 23:00
    „11. coli
    persze látta
    az a kérdés , hogy te láttad-e a meccset
    ugyanis Mezei Ricsi ott volt a helyszínen
    csináltak is vele egy rögtönzött riportot
    szerinted ő szíve szerint nem igazolna meghatározó játékosokat?
    a következő szezonban jobban fognak igazolni”
  • 14. Tisza 2013. február 27. 21:40
    „Az a helyzet roxper, hogy kezdelek egy kicsit sajnálni.
    Tulajdonképpen milyen érzés egy olyan csapatnak szurkolni, amelynek egy bajnoki idényben a meccsei 90-95 %-án semmi szurkolnivaló nincsen , borítékolhatók a végeredmények, sima találkozókon?
    Idén a bajnokságban volt 2 meccs( Veszprém itthon, Tatabánya idegenben,) a Bl-ben szintén 2 ( Schaffhausen, Zágráb itthon), ahol lehetett szurkolni.
    A papírforma szerint, a lényeget tekintve, több nem is igen lesz.
    Pont úgy, mint a tavaly, vagy jövőre, mindegy. na jó, jövőre talán lesz egy EHF- kupa, ott lehetnek némi izgalmak a meg a negyed- meg az elődöntőben, esetleg a döntőben.

• 11. coli 2013. február 27. 20:50
    „Mezei Ricsi Látta a meccset?meccseket?? Hmmmmm???..... Ez szégyen amit ez a csapat csinál!!! Szégyen a városra,és főképp a kitartó szurkolóknak!! Nem ezt érdemeljük!!!! Itt Komoly változás kéne már!!! De mikor az a kérdés!!!! Ez a csapat egy nagy 0-Sajnos!!! Magyarázkodhat itt Skala is akár mit!!! Ez szégyen!!!”
  • 10. Deadman 2013. február 27. 20:39
    „Pfúj ez nem igaz..Ilyen nincs..Már megint a bírók maitt kaunk ki..meg az ellenfél miatt mert nekiálltak kézilabdázni meg a közönség miatt mert megtöltötték a csarnokot és nem a Szegednek szurkolt meg a Sportklub miatt mert bementek a meccs előtt az öltözöbe riportot készíteni és megzavarták a fiainkat a koncentrációban meg különben is milyen kiírás az ilyen , hogy a Berlini meccs után nem tudtak a Fiaink regenerálódni az Aquaparkban , hanem menni kellett Veszprémbe és már vagy 6 napja nem is látták Szegedet.:Biztos depressziósak is voltak emiatt...Egyszóval Megint mindenki mindenki mindenki hibás csak épp a CSAPAT NEM !!!! Ök nem hibásak a lélektelen ultrahitvány teljesítményért..Rajtuk Kívül mindenki mindenki hibás !!!!”
  • 9. roxper 2013. február 27. 20:39
    „Pontot nem érdemeltünk, de egy korrekt bíráskodásra már rég rászolgáltunk és még mindig nem kapjuk meg. A szünet előtt 8-8 után megkapták a szokásos vicces hazai pályát és amikor az eredmény után kell rohannunk, akkor nincs esélyünk!

„kjoc
    //tvonline.blog.hu/2013/01/13/elo_online_rtl2”
  • 5. roxper 2013. február 27. 19:46
    „Szokásos részrehajló bíráskodás, az már sokat sejtet ha Fero se bírja elviselni az igazságtalanságokat, sorra belül védekeznek és max szabaddobás jár nekünk, vagy még inkább belemenés, brrrr.

Itt nézd:

• 4. tobaccoroad 2013. február 27. 19:42
    „Ezt az egyértelmű csalást undorító!!!”
  • 3. kjoc 2013. február 27. 19:35
    „Lehet ezt nézni valahol ha nincs sport klubom?”
  • 2. tobaccoroad 2013. február 27. 19:31
    „Sima vendég!!”
  • 1. laca74 2013. február 26. 19:22
    „Ha 10 gólnál kevesebbel kap ki ez a csapat akkor már baravúr.”

Berlinben lett csoportelső az A-Híd Szeged

A férfi vízilabda Bajnokok Ligájában az A-Híd Szeged győzött a Spandau ellen, így a D csoport élén várhatja a mai sorsolást. Tovább olvasom