Délmagyar logó

2017. 04. 23. vasárnap - Béla 5°C | 14°C Még több cikk.

Új év-kupa: elkészült a menetrend

Elkészült az Új év-kupa csoportbeosztása és részletes menetrendje. Az első meccset szombaton 8 órától a Tápéi Topogó-O' Neill és a Buli Szervíz vívja a Fodor-szakközépiskola tornacsarnokában.
A csoportok beosztása, január 15. (szombat), 
I. csoport, 8–11.25: Charlton, Tápéi Topogó-O'Neill, Buli Szervíz, Veterán Vakera. 
II. csoport, 11.30–14.55: bakelitbolt.hu, GLB, Semmi Esetre SE. 
III. csoport, 15–18.25: Ret FC, Csillag, Blues Cafe, Hódmezővásárhelyi HAK. 
IV. csoport, 18.30–21.55: Tisza Volán SC „B", Ledmart, Tisza Volán U19,  Csőd-Őrök.
Január 16. (vasárnap), V. csoport, 8–11.25: Micro Meat, Silver, Depo, Tempó-Zöldek. 
VI. csoport, 11.30–14.55: Corso Cafe, Young Boys, Molnár és Fiai, Tancsik Team. 
VII. csoport, 15–18.25: Eurolakk, Hair-Box, Best, In Team. 
VIII. csoport, 18.30–21.55: Varga Pince, Center Lottózó, Blues Kert, Rad-Dream Team.
Január 22. (szombat), IX. csoport, 8–11.25: Tisza Volán SC „A", Játékosok Klubja, FK 1899 Szeged.

Január 15., szombat

08.00: Tápéi Topogó-O' Neill–Buli Szervíz
08.35: Charlton–Veterán Vakera
09.10: Tápéi Topogó-O' Neill–Veterán Vakera
09.45: Charlton–Buli Szervíz
10.20: Buli Szervíz–Veterán Vakera
10.55: Charlton–Tápéi Topogó-O' Neill
11.30: Bakelit Bolt.hu–GLB
12.05: Bakelit Bolt.hu–Semmi Esetre SE
12.40: GLB–Semmi Esetre SE
13.15: Bakelit Bolt.hu–GLB
13.50: Bakelit Bolt.hu–Semmi Esetre SE
14.25: GLB–Semmi Esetre SE
15.00: Ret FC–Blues Cafe
15.35: Csillag–Hódmezővásárhelyi HAK
16.10: Ret FC–Csillag
16.45: Blues Cafe–Hódmezővásárhelyi HAK
17.20: Ret FC–Hódmezővásárhelyi HAK
17.55: Csillag–Blues Cafe
18.30: Ledmart–Csőd-Őrök
19.05: Tisza Volán SC "B"–Tisza Volán U19
19.40: Tisza Volán U19–Ledmart
20.15: Tisza Volán SC "B"–Csőd-Őrök
20.50: Tisza Volán SC "B"–Ledmart
21.25: Tisza Volán U19–Csőd-Őrök

Január 16., vasárnap

08.00: Micro Meat–Tempo-Zöldek
08.35: Silver–Depo
09.10: Micro Meat–Depo
09.45: Silver–Tempo-Zöldek
10.20: Tempo-Zöldek–Depo
10.55: Silver–Micro Meat
11.30: Young Boys–Tancsik Team
12.05: Molnár és Fiai–Corso Cafe
12.40: Young Boys–Corso Cafe
13.15: Molnár és Fiai–Tancsik Team
13.50: Young Boys–Molnár és Fiai
14.25: Corso Cafe–Tancsik Team
15.00: Eurolakk–Best
15.35: Hair-Box–In Team
16.10: Hair-Box–Best
16.45: Eurolakk–In Team
17.20: Hair-Box–Eurolakk
17.55: Best–In Team
18.30: Varga Pince–Blues Kert
19.05: Center Lottózó–Rad-Dream Team
19.40: Blues Kert–Rad-Dream Team
20.15: Varga Pince–Center Lottózó
20.50: Varga Pince–Rad-Dream Team
21.25: Center Lottózó–Blues Kert

Január 22., szombat

08.00: Tisza Volán SC "A"–Játékosok Klubja
08.35: Játékosok Klubja–FK 1899
09.10: Tisza Volán SC "A"–FK 1899
09.45: Tisza Volán SC "A"–Játékosok Klubja
10.20: Játékosok Klubja–FK 1899
10.55: Tisza Volán SC "A"–FK 1899
Kövessen minket, kommentelje híreinket a Delmagyar.hu Facebook oldalán!

hirdetés

hirdetés

hirdetés

A címoldal témái

Önnek ajánljuk

Miklerék éhesek a sikerre - hét szegedi a vb-n

A magyar kerethirdetés után eldőlt, hogy a két szlovák válogatott mellett öt magyar játékos is… Tovább olvasom