2017. 04. 28. péntek - Valéria 13°C | 23°C Még több cikk.

Újabb szentesi siker, egy lépésre a Hungerit a bajnoki címtől

A Hungerit-Szentesi VK női vízilabacsapata az OB I döntőjének második mérkőzését is megnyerte, így egyetlen győzelem választja el a klub történetének 11. bajnoki címétől. Tóth László tanítványai ezúttal otthon nyertek 9-7-re a Dunaújváros ellen.

Hungerit-Szentes VK–Dunaújvárosi Főiskola 9-7 (3-0, 1-0, 2-4, 3-3)
Női vízilabda OB I, döntő, 2. mérkőzés. Szentes, Széchenyi ligeti uszoda, 150 néző. Vezette: Dodog, Mucskai.
Hungerit-Szentesi VK: Terefou – Győri 2, Hevesi 1, van der Sloot 5, Rácz, Kövér-Kis, Gémes. Csere: Farkas, Tóth Cs., Etiebet, Kádár 1. Vezetőedző: Tóth László.
Dunaújvárosi Főiskola: Kasó – Szilágyi, Menczinger, Gurisatti 1, Miskolczi 4, Garda, Csabai 2 . Csere: Zirighné Sós (kapus), Polák, Ziegler, Horváth B. Vezetőedző: Mihók Attila.
Gól - emberelőnyből: 11/3, ill, 8/2
Gól - ötméteresből: 3/3, ill. 4/3
Kipontozódott: Garda.
Az egyik fél harmadik győzelméig tartó párharc állása: 2-0 a Hungerit-Szentesi VK javára.

Újabb szentesi siker, egy lépésre a Hungerit a bajnoki címtől - GALÉRIA

Tóth László: - Az első két negyedben szenzációsan védekeztünk, ennél nem is lehet többet elvárni. A harmadik negyedben elfáradtunk, de utána sikerükt mgújulnunk. Semmi sem dőlt el, 2-0-ra vezetünk a párharcban, de még van három meccsidőpont.

Jussatok be ma a döntőbe, fiúk!

A férfi kézilabda magyar bajnokság elődöntőjének második meccsén Csurgón a Pick akár be is juthat a fináléba. Tovább olvasom