2018. 07. 21. szombat - Dániel, Daniella 19°C | 30°C Még több cikk.

Újra duplázott Gajdacsi az Algyő ellen

Újra duplázott Gajdacsi az Algyő ellenFotó Frank Yvette
A megyei első osztályú labdarúgó-bajnokság harmadik fordulójának rangadóját Algyőn játszották, ahol a Foliaplast- Bordány vendégeskedett.
Algyő–Foliaplast-Bordány 0–3 (0–1)
Algyő, 150 néző. Vezette: Mihálik Pál – közepesen (Belanka, Láza).
Algyő: Tombácz 5 – Pénzváltó 5, Csányi 5, Kalapács 5, Daróczi 5, Takács 5, Bella 5, Kovács M. 4 (Lovas 4), Gyurkovics 4 (Farkas –), Lajkó 4, Táncos 4. Edző: Takács Zoltán.
Foliaplast-Bordány: Szűcs M. 8 – Zvekanov 8, Fodor B. 8, Gajdacsi 9 (Szabados –), Dürgő 8 (Kothencz L. –), K. Tóth 8 (Kozma –), Culafics 8, Kis L. 8, Bárkányi 8 (Takó – ), Retek 8, Nagy Torma 8. Edző: Hódi Mihály.
Gólszerzők: Gajdacsi (26. – 11-esből, 69.), Pénzváltó (60., öngól).
Takács Zoltán: – Három és fél hét alatt ez volt a hatodik tétmérkőzésünk. Mindössze tizennégy mezőnyjátékos állt a rendelkezésemre, akik végigjátszották ezt a nehéz sorozatot, így nem csoda, hogy a fáradtság legyőzött bennünket.
Hódi Mihály: – Sokat dolgoztunk, megemelem a kalapom az összes játékos előtt

A vendégek kihasználták, hogy a hazaiak hét közben is rendre (kupa)meccseket játszanak, így fáradtabbak voltak, emellett pedig a futball is jól ment a Bordánynak. A gólok sorát a harmadik mérkőzésén már hat gólnál járó, ezúttal is duplázó Gajdacsi Mátyás kezdte és zárta, közben pedig az algyői Pénzváltó Bence vétett szerencsétlen öngólt a 60. percben.

Szabadnapos: Tiszasziget.

Zsombó    2 (0) SZVSE    6 (4)

Zsombó, 70 néző. Vezette: Borsos Tamás – közepesen (Katona, Sáfrán).
Zsombó: Rozs 6 – Bálint V. 7, Mocsári 5, Kószó T. 5, Zetkó 3 (Megyeri 5), Törköly 5, Gyuris 6, Rescsik 5, Németh T. 4 (Huszka 4), Rárósi 4 (Busa –), Mihálffy Zs. 7. Edző: Daru Sándor.
SZVSE: Csanádi D. 8 – Bilics 8, Balázs 8 (Rózsa D. –), Tanács R. 8 (Kertész –), Nagypál 8, Csamangó T. 8, Hatvani J. 10, Csanádi I. 8, Péter 8,5 (Kelemen B. –), Nagy B. 8 (Bosnyák –), Nagy Z. 8 (Németh Z. 8). Edzők: Bodó Attila, Kelemen Balázs.
Gólszerzők: Mihálffy Zs. (52., 89., utóbbit 11-esből), ill. Hatvani J. (11., 16., 29., 52.), Péter S. (44.), Csanádi I. (93., 11-esből).
Daru Sándor: – A Vasutas az első félidőben átrobogott rajtunk. A piros lámpákat a második félidőben hellyel-közzel beüzemeltük.
Bodó Attila: – Remek hozzáállással és jó játékkal a győzelmünk nem forgott veszélyben.

Kiksundorozsma    2 (0) Deszk    5 (1)
Kiskundorozsma, 75 néző. Vezette: Kiss Richárd – kitűnően (Barta, Török).
Kiskundorozsma: Ábrahám 6 – Mészáros A. 5, Marjanucz 5, Cseh 5 (Géczi 5), Katona 6, Ottlik M. 6, Szőke 7, Takács A. 5, Bodré 5 (Bukovszki –), Illés T. 6, Szabó T. 8.  Edző: Ottlik Sándor.
Deszk: Kispéter 6 – Varnyú 7, Adamov F. 7, Bódi 7 (Bürgés –), Gallai 8, Szentmártoni 8 (Adamov Sz. –), Gyenes 7 (Tóth A. –), Gémes 7, Szalma 8, Huszti 7, Győri 7. Edző: Lehota István.
Gólszerzők: Szőke (76.), Illés T. (90.),  ill. Bódi (7.), Gallai (67., 86.), Marjanucz (69., öngól), Gyenes (72.).
Ottlik Sándor: – Sajnos nem voltunk partnerek a rangadón.
Lehota István: – A siker mindig siker, de az idegenbeli duplán az. Rangadót nyerni idegenben a legjobb érzés.

Sándorfalva    0 (0) Szőreg    1 (0)
Sándorfalva, 150 néző. Vezette: Virág András – jól (Minda, Kovács A.).
Sándorfalva: Lippai 5 – Szabó T. 5, Hatvani I. 4, Tóth A. 4, Kálmán K. 4 (Varga V. 4), Újházi 4, Molnár D. 4, Visnyei 5, Garamvölgyi 4 (Kovács G. –), Márki 5, Nagy E. 5. Edző: Tóth János.
Szőreg: Vígh S. 8 – Néma 8 (Túri –), Ali 8, Szalai N. 8, Pióker Ti. 8, Csikós 8, Pióker Ta. 8 (Maslac –), Horváth-Harmat 8, Bányai 8, Sarnyai 8, Bartos 8 (Vörös 8). Edző: Tóth Tamás.
Gólszerző: Horváth-Harmat (89.).
Tóth János: – A kínálkozó helyzeteinket könnyelműen vettük, és a hajrában, a 89. percben jött
a büntetés.
Tóth Tamás: – Tipikus egygólos mérkőzésen fegyelmezett játékkal sikerült értékes három pontot szerezni.

HFC II.    0 (0) Ásotthalom    2 (1)
Hódmezővásárhely, 100 néző. Vezette: Brezovai Zoltán – gyengén (Minda, Kakuk).
HFC II.: Kandó Zs. 8 – Jankelic 8, Gyüre 8, Kovács L. 8, Dér 8, Ambruzs 7 (Kabai 7), Bürgés 8, Mohácsi 7,5
(Rau –), Bódai 8, Siber 8, Darida 8. Edzők: Vinnai István, Bacsa Zsolt.
Ásotthalom: Czirják 6 – Vastag B. , Vojnics-Tunics 6 (Andróczki T. –), Németh P. 6, Szabadi 6, Major L. 6 (Szilágyi –), Baji 6, Mészáros Z. 6, Puhalák 6, Király B. 6, Varga K. 6. Edző: Kószó László.
Gólszerzők: Németh P. (13.), Varga K. (70.).
Vinnai István: – A két helyzetét százszázalékosan kihasználó Ásotthalom a mi rengeteg kihagyott lehetőségünkkel szemben érdemtelenül nyerte meg a meccset.
Kószó László: – A mai győzelemmel elhunyt csapattársunk, Andróczki Máté emléke előtt tisztelgünk.

Galéria kép

Ifjúságiak, A csoport
3. forduló: Szentes–UTC 12–0, gsz.: Bertók (2), Boták (2), Péter (2), Smiák (2), Púj, Köteles, Prozlik, Kanyó. Fábiánsebestyén–Üllés 5–2, gsz.: Valach (3), Kasza, Juhász, ill. Czékus, Kispál. Algyő–Mindszent 8–0, gsz.: Molnár Sz. (2), Molnár G. (2), Török (2), Belovai, Krisztin- Németh.  Zsombó–Kistelek 4–1, gsz.: Mocsári (2), Mihálffy, Csikós, ill. Bényi. FK 1899 Szeged– Csongrád 4–0, gsz.: Kovács B. (2), Urbán, Szerdahelyi.
 Kiskundorozsma–Deszk 13–2. HFC–Ásotthalom 11–0.  Szabadnapos: Tiszasziget.