2017. 11. 25. szombat - Katalin 3°C | 12°C Még több cikk.

Urbán Flóri a gólkirály

Véget ért az ötödik alkalommal megrendezett kisteleki téli teremlabdarúgó-bajnokság, melyen három ligában harmincegy csapat vett részt.
Véget ért az ötödik alkalommal megrendezett kisteleki téli teremlabdarúgó-bajnokság, melyen három ligában harmincegy csapat vett részt. Az együttesek 147 mérkőzést játszottak és a 6800 játékperc alatt 890 gól (7:32 perces átlag) született. A bírók száz 2 perces, négy 5 perces és kilenc piros lapos kiállítással „jutalmazták" a renitens labdarúgókat. Az A ligát a HammSam-Tirpark (Tóth Zoltán, Gál Tibor, Piacsek Máté, Csúri Csaba, Burány Zoltán, Babos Áron, Schreiber László, Fülöp Tibor, Kiss Péter, Kiss István, Puskás Csaba, Kiszner Antal, Koncz Róbert, Hűvös Gábor, Fodor András, csapatvezető: Dusán Mendebaba, Czeiger- smidt Roland), a B-t a Lapos TE, a C-t pedig a Lochner nyerte. Érdekességként feltétlenül meg kell említeni, hogy a tornán pályára lépett, a Kuszi FC színeiben, Urbán Flórián (korábban az élvonalbeli Szeged LC-t is erősítette), aki 16 találattal az A osztály gólkirálya lett.

Kisteleki végeredmény

Az 5. kisteleki téli teremlabdarúgó-bajnokság végeredménye, A liga: 1. HammSam-Tirpark, 2. Kuszi FC-Gól Söröző, 3. Electric Power, különdíjasok, gólkirály: Urbán Flórián 16 találattal, legjobb kapus: Tóth Zoltán (HammSam), legjobb mezőnyjátékos: Gémes Péter (Electric Power); B: 1. Lapos TE, 2. Armando FC, 3. Acélbikák; C: 1. Lochner, 2. Street, 3. Juve.