2016. 12. 10. szombat - Judit 0°C | 9°C

UTC-Junior Sport: dupla dupla és pontszerzés Üllőn

Üllő - Harmadik idegenbeli mérkőzésén első pontját szerezte az UTC-Junior Sport együttese a férfi futsal NB I 6. fordulójában a válogatott játékosokkal felálló Üllő FC Cső-Montage otthonában.
Üllő FC Cső-Montage–UTC-Junior Sport 4–4 (1–3)
Férfi futsal NB I, 6. forduló. Üllő, 100 néző. Vezette: Medovarszki, Viczián.
Üllő: Reveland – Szalay, Magyar, Simon Zs., Krizbai. Csere: Wimmer (kapus), Mezőfalvi, Bánfalvi, Simon Á., Rajnay, Lantos, Breuer. Vezetőedző: Tóth Miklós.
UTC-Junior Sport: Tombácz – Trucz, Hernády, Tóth A., Hegyesi Zs. Csere: Béry (kapus), Bullás, Vastag, Juhász, Bitó, Szabó L., Dürgő. Szakvezető: Brinszky Adrián.
Gólszerzők: Simon Zs. (8., 21.), Magyar (28.), Krizbai (38.), ill. Hegyesi Zs. (3., 10.), Tóth A. (4., 21.).

Brinszky Adrián csapata jól kezdte a találkozót, a 4. percben már két Hegyesi Zsolt, Tóth Attila összjátéknak köszönhetően 2–0-ra vezetett. A második játékrészben egy sebességi fokozattal feljebb kapcsolat a hazaiak, akik – néhány nekik kedvező játékvezetői tévedés után – a 38. percben kiegyenlítettek.

Brinszy Adrián: – Domináltunk a mérkőzésen, és megérdemeltük a döntetlent. Kis szerencsével nyerhettünk is volna.

További eredmények: DEAC–Haladás 4–1, Rába ETO– Colorspectrum Aramis 2–3, Nagykáta–Vasas 1–7.

Öt nap a környezetért - galériával

Hétfőn a szegedi Stefániáról indult el Schirilla György ötnapos futása, amely társadalmi célú… Tovább olvasom