Délmagyar logó

2016. 12. 06. kedd - Miklós -5°C | 3°C

Változások megyeszerte

Holnap három mérkőzéssel megkezdődik a megyei I. osztályú labdarúgó-bajnokság. A rajt előtt körülnéztünk a csapatoknál.
SÁNDORFALVA (edző: Major László)
Cél: az 1–3. hely.
Érkezett: Lippai Péter (Balástya).
Távozott: –

CSONGRÁD (Keller Mihály)
Cél: az 1–3. hely.
Érkezett: Szél Bence, Boldizsár Máté, Lekrinszki Ariel (mind Szentesi Kinizsi), Czibolya Árpád (Kiskunfélegyháza), Boldog Gábor (Tömörkény).
Távozott: Keller István (Pálmonostora), Sarusi Attila (Csanytelek).

MÓRAHALOM (Orosházi László, Tandari Zoltán)
Cél: az 1–4. hely.
Érkezett: Daróczi László, Gyimesi László (mindkettő Algyő), Fodor László (Balástya), Laczi Norbert, Laczi Zoltán (Röszke), Gyimesi Norbert (újrakezdte).
Távozott: Rasztik Zoltán (Tompa), Pataki Sándor (Ásotthalom), Patarcic Krisztián (Tompa), Füleky Gábor (Kiskundorozsma), Imre Zoltán (Algyő II.).

KISTELEK (Czeigersmidt Roland)
Cél: az 1–3. hely.
Érkezett: Tombácz Róbert (Kiskundorozsma), dr. Nagy Péter (Zsombó).
Távozott: Farkas Balázs (Balástya), Fodor Szabolcs (Kiskundorozsma, fél év kölcsönbe).

ÁSOTTHALOM (Hevesi Tibor, Gyenge Balázs)
Cél: az 1–3. hely.
Érkezett: Ottlik Roland (Balástya), Pataki Sándor (Mórahalom), Rencsár József (Kiskunhalas), Ábrahám Tamás (Algyő).
Távozott: Brakszatórisz András (abbahagyta), Bokányi Balázs (abbahagyta), Bálint Zoltán (Algyő II.), Tímár Lajos (Üllés), Vasuth László (Kelebia).

TÁPÉ (Takács Zoltán)
Cél: a 8–10. hely.
Érkezett: Jenei Csaba (Forráskút), Fülöp Attila (Balástya).
Távozott: Szűcs József (Balástya).

SZVSE-GYÁLARÉT (Sahin-Tóth Dezső, Kozma Zoltán)
Cél: az 1–6. hely.
Érkezett: Veszelovszki Gábor (Tisza Volán), Földeák Gábor (Pusztamérges), Marsal Péter (Szatymaz), Völgyi Roland (Röszke), Jean Bertrand Nomel (elefántcsontparti), Mohamed Kaba (ghánai), Bajusz Róbert (Röszke), Bozsó Péter (futsal).
Távozott: Bogdán Péter, Szabados Csaba (mindkettő Algyő II.).

TISZASZIGET-KÁROLYI DSE (Koczkás Zoltán)
Cél: a 8–10. hely.
Érkezett: Tóth György, Schmíz Dávid, Schmíz István (mindhárom Kiskundorozsma), Flórián Sándor (Makó), Gémes Szabolcs (Újszentiván).
Távozott: Dóra János (abbahagyta), Mazula Zoltán (UTC), Juhász Imre (külföldi munkavállalás), Juhász Ádám (Balástya), Varga Zoltán (Tiszasziget II.-Károlyi), Szentágotai Szabolcs (IKV-Alsóváros).

BALÁSTYA (Hódi Mihály)
Cél: az 1–8. hely.
Érkezett: Bálint Zoltán, Bálint Dániel (mindkettő Kiskundorozsma), Szűcs József (Tápé), Juhász Ádám (Tiszasziget-Károlyi), Farkas Balázs (Kistelek), Reguli Máté, Gerebicz Attila (mindkettő Tisza Volán, kölcsönben), Kertész Zsolt (Cartel Balástya).
Távozott: Fodor László (Mórahalom), Kordás Nándor (Baks), Lippai Péter (Sándorfalva).

RÖSZKE (Berki István)
Cél: bentmaradás.
Érkezett: Tanács Zsolt, Kohlrusz Oszkár, Temesvári Norbert (mindhárom Üllés), Samu Zoltán, Radetzky Gergő (Deszk), Mezei István (Kiskundorozsma), Szabó Gergely (Tisza Volán).
Távozott: Laczi Norbert, Laczi Zoltán (mindkettő Mórahalom), Völgyi Roland (SZVSE-Gyálarét), Farkas Szilveszter (Algyő II.), Bajusz Róbert (SZVSE-Gyálarét).

KISZOMBOR (Lehota István)
Cél: a 6–8. hely.
Érkezett: –
Távozott: –

CSANÁDPALOTA (Erdei Viorel)
Cél: a 8–13. hely.
Érkezett: Gheorge Popovic (Nadlac, román).
Távozott: –

SZENTESI KINIZSI (Bozóki Zoltán)
Cél: bentmaradás.
Érkezett: Balla Csaba (Fábiánsebestyén).
Távozott: Miskolczi Balázs (HFC), Szabó Dániel (UTC), Szél Bence (Csongrád), Boldizsár Máté, Lekrinszki Ariel (mindkettő Csongrád), Gránicz Szabolcs (szünetelteti a játékot), Borbás Tamás (Nagymágocs), Tóth László (HFC).

KISKUNDOROZSMA (Gábor Antal)
Cél: bentmaradás.
Érkezett: Fodor Szabolcs (Kistelek), Péter Sándor (Tisza Volán), Kalános János, Tóth Péter (mindkettő HFC), Makra Zoltán, Kálmán László (mindkettő Bordány), Farkas Ádám (Kaposmérő), Szászi András (Forráskút), Füleky Gábor (Mórahalom).
Távozott: Szabó Tibor (abbahagyta), Bálint Dániel, Bálint Tamás (mindkettő Balástya), Bosánszky Mihály, Bosánszky Zsolt (Csépa), Tóth György (Tiszasziget-Károlyi), Mezei István (Röszke), Tombácz Róbert (Kistelek).

MINDSZENT (Jelenfi István)
Cél: az 1–10. hely.
Érkezett: C. Molnár Milán (Mártély), Jerney Csaba (Gádoros), Földesi Mihály (Pálmonostora), Orosz Ádám (HFC).
Távozott: Sipos Zoltán, Soós Attila (mindkettő HFC), Sebestyén Tamás (sérült), Talmácsi Szabolcs (Székkutas).

NAGYMÁGOCS (Libor Zoltán)
Cél: a 6–10. hely.
Érkezett: Borbás Tamás, Sebők Zoltán (mindkettő Szentesi Kinizsi).
Távozott: –
Kövessen minket, kommentelje híreinket a Delmagyar.hu Facebook oldalán!

hirdetés

hirdetés

hirdetés

A címoldal témái

Önnek ajánljuk

Hosszú útra kelt a Pick

Tegnap reggel útra kelt a Pick Szeged férfi kézilabdacsapata, amely Lengyelország felé vette az… Tovább olvasom