2017. 11. 18. szombat - Jenő 5°C | 8°C Még több cikk.

Vásárhelyi búcsú a Hepp-kupában

Nem sikerült a továbbjutás az EnterNet Vásárhelyi Kosársulinak, Elek András csapata kikapott a patinás múltú Budapest Honvéd otthonában a férfi kosárlabda Hepp-kupában.
Az első félidőben még végig vezettek a vásárhelyiek, a harmadik negyedben azonban átállt egész pályás letámadásra a hazai gárda, sokat faultoltak, amit a játékvezetők nem bűntettek. A zárónegyedben már nem bírták Mócsaiék a Honvéd „hazai pályáját", és az utolsó három percben már nem született vásárhelyi kosár, győzött és továbbjutott a Honvéd.
Elek András: – Tanulságos meccs volt, túl sokat hibáztunk. A játékosoknak nem szabad foglalkozni a külső körülményekkel, fogunk még máskor is „ellenszélben" játszani.

Budapesti Honvéd–EnterNet Vásárhelyi Kosársuli 93–80 (21–26, 25–23, 17–24, 30–7)
Kosársuli: Dani 11/3, UTASI 17, MÓCSAI 16, VAS 19/3, Kukla 8/3. Csere: Szilágyi 5, Bartucz 4, Böszörményi. Edző: Elek András.

Futsal NB I: kikaptak a Boszorkányok

Hazai pályán szenvedett vereséget a Szegedi AK Boszorkányok együttese a női futsal NB I-ben: Szél… Tovább olvasom