2017. 08. 20. vasárnap - István 19°C | 34°C Még több cikk.

Vegas BC: bravúrbronz

A Vegas BC Szeged poolbiliárdcsapata a rájátszásban nyújtott bravúros teljesítménnyel bronzérmet szerzett a bajnokságban.
Az OB I-es biliárd-csapatbajnokság rájátszásába csoportonként három-három együttes jutott, és körmérkőzéses rendszerben döntöttek az érmek, a helyezések sorsáról. Az azonos csoportbeliek, értelemszerűen, már nem játszottak egymással, magukkal vitték az alapszakaszban megszerzett pontokat. A Vegas BC Szeged 0 ponttal, a mezőny végéről kezdte meg a play off-ot – és a dobogó harmadik fokáig menetelt.

A szegedi gárda eredményei: Vegas BC–Interpool I., Budapest 3:4, –Dandy, Kecskemét 7:0, –Steven's Biliárd, Sopron 4:3, –Madison, Salgótarján 6:1, –PBC, Debrecen 4:3, –Kaposvári Poolbiliárd 7:0.

A csapatbajnokság végeredménye: 1. Gold Crown Modena, Budapest 16, 2. Campona, Budapest 14, 3. Vegas BC Szeged 10 (játszmaarány: +20), 4. PBC Debrecen 10 (–4), 5. Interpool I., Budapest 8 (+2), 6. Steven's Biliárd, Sopron 8 (–4), 7. Dandy, Kecskemét, 4, 8. Madison, Salgótarján 2, 9. Kaposvári Poolbiliárd 0 ponttal.

A bajnoki bronzérmes együttes tagjai (zárójelben a rájátszásbeli mutatók): Antal Gábor (12 mérkőzés: 6 győzelem, 6 vereség), Kószó Gábor (12 mérkőzés: 10 győzelem, 2 vereség), Nagy Csaba (12 mérkőzés: 12 győzelem), Sivók Zsolt (6 mérkőzés: 3 győzelem, 3 vereség), Székely Alin (nem játszott a play off-ban).

Döntőbe vágynak a Hód TC-sek

A Hód TC szuperligás férfi teniszcsapata ma délelőtt a fővárosban, a Tordas ellen a bajnoki… Tovább olvasom