Jól kezdett a labdarúgó NB III Közép csoportjában szereplő HFC a Paks II. otthonában, Puskás fél óra alatt kétszer is betalált. Uralták az első játékrészt, ám a vége véleményes lett.
Paks II.–HFC 4–3 (1–3)
Labdarúgó NB III, Közép csoport, 17. forduló. Paks, 200 néző. Vezette: Molnár Ádám – közepesen (Éles, Molnár M.).
Paks II.: Rácz – Bagó, Nagy Á., Kovács G., Hanol (Luczek, 91,), Szalai, Zachán, Bognár (Pál, 64.), Vernes, Jelena (Rácz Zs., 57.). Edző: Osztermájer Gábor.
HFC: Bordás 4 – Kormányos 5,5, Kökény 5,5, Tóth I. 5,5, Mezei 5,5, Komáromi 6, Szilágyi 6, Bartyik N. 5,5 (Végh –, 65.), Máté 5,5, Tóth A. 5,5, Puskás 5,5  (Szabó D. –, 80.). Edző: Major László.
Gólszerzők: Jelena (42.), Vernes (66., 76.), Nagy Á. (90.), ill. Puskás (9., 33.), Szilágyi (42.).
Sárga lap: Vernes (82.), ill. Komáromi (63.).

A paksiak egyik játékosa sérülten a földre került, a Vásárhely kirúgta a labdát, de nem kapta vissza. A hazaiak elvégezték a bedobást, az álló vendégek között pedig gólt szereztek. Játékvezetői konzultálás és heves reklamációk után a Szilágyit hagyta az ellenfél gólt lőni, így lett 0–2 helyett 1–3. Szünet után Vernes volt a főszereplő, egyenlítettek a hazaiak, majd a 90. percben a paksi Nagy Ádám ugrott ki leshatárról, de inkább lesről, és megszerezte a győzelmet jelentő találatot.

Major László: – Az első félidőben mutatott játékkal maximálisan elégedett voltam, a végén történt érdekes jelenetek azonban  megzavarták a játékosaimat és a játékvezetőket is.

Szeged 2011 GA: ollózós góllal kapott ki a Szeged

Szinte a semmiből, már a nyolcadik percben vezetést szerzett a hazai csapat a labdarúgó NB II 18. fordulójában a Sopron ellen. Tovább olvasom