2018. 05. 28. hétfő - Emil, Csanád 16°C | 28°C Még több cikk.

Végjátékban döntött a Kiszombor a Tömörkény ellen

A Csongrád megyei II. osztályú labdarúgó-bajnokság 2017/18-as szezonja is elkezdődött. Az első forduló kiemelt mérkőzésének a Tömörkény-Kiszombor találkozót választottuk, és ahogy vártuk, szoros is lett.
Tömörkény–Kiszombor 1–2 (1–1)
Tömörkény, 100 néző. Vezette: Szeri Tamás – jól (Bozóki, Csányi).
Tömörkény: Laczkó 5 (Bontovics 5) – Juhász 5, Sallai Sz. 5, Bugyi I. 5, Czibolya 5, Dombi 5 (Gulyás Szi. –), Elekes 5 (Patyi 5), Boldog 5 (Gila –), Gulyás Sza. 5 (Janó 5), Ocskó 5, Losonczi 5. Edző: Sallai Róbert.
Kiszombor: Komáromi 7 – Bodré 9, Szilvási 9, Rutai 7, Barát 7, Kovács L. 7, Takács 6 (Igaz –), Galló 9 (Keresztúri –), Antal 6 (Tézsla K. 6), Grúber 7–2=5, Budai 7. Edző: Simon Szilveszter.
Gólszerzők: Boldog (43.), ill. Galló (9.), Bodré (82.).
Kiállítva: Grúber (85.).
Sallai Róbert: – A mérkőzés hajrájában több meccslabdánk is volt, de nem éltük velük, az ellenfél viszont egy szöglet után behúzta a három pontot.
Simon Szilveszter: – A több helyzetet kidolgozó csapat nyert.

A vendégeknél Galló volt a legértékesebb ember, hiszen góllal és gólpasszal indította az idényt, először ő maga talált a kapuba a 9. percben. A hazaiak még a félidő előtt ki tudtak egyenlíteni, köszönhetően Boldog találatának a 43. percben.

A második félidőben mindkét félnek akadt lehetősége, hogy eldöntse a három pont sorsát, de úgy tűnt, marad az iksz. Aztán egy szöglet döntött, a vendégek javára, a 82. percben Bodré volt eredményes.

Üllés    2 (0) Balástya    1 (1)
Üllés, 100 néző. Vezette: Kis Máté (Kucsora, Dobó).
Üllés: Bazsó J. (Kopasz) – Kormos, Mihalkó (Lehoczki), Kormos, Vér, Zádori, Gyuris (Zámbó), Jánk, Bazsó F., Vass, Zádori (Kormányos).  Játékos-edző: Bazsó Ferenc.
Balástya: Prcic – Koncz, Bitó, Tóth, Veress, Gyuris, Drogba, Lippai (Batancs), Vámos N., Tóth (Vámos T.), Antal. Edző: Antal Róbert.
Gólszerzők: Mihalkó (83.), Kormányos (89.), ill. Drogba (29.).
Jók: mindenki, ill. Koncz, Drogba.

SZVSE II.    3 (2) Röszke    2 (2)
Szeged, SZVSE-pálya, 50 néző. Vezette: Borbás Bottyán Aurél (Orovecz, Barna).
SZVSE II.: Seres – Reinhardt, Busa (Buknicz Z. I.), Szabó, Bozsó (Szántó), Buknicz Z. II. (Godó), Faragó, Jáger (Elek), Bosnyák, Kukorelli, Pető (Csanyiga). Edző: Terjéki Tamás.
Röszke: Földesi – Berta (Belaidi), Szurcsik, Tanács, Fehér, Papdi (Bajusz), Bárány (Hatala), Papp, Ördögh, Pipic, Fodor. Edző: Pördi Péter.
Gólszerzők: Buknicz Z. II. (5., 42.), Godó (87.), ill. Pipic (12.), Papdi (23.).
Jók: mindenki, ill. Fehér, Pipic.

Makó II.    4 (3) H-Fest Székkutas     1 (0)
Makó, 50 néző. Vezette: Szabó László (Hegyesi, Kószó).
Makó II.: Túri – Köteles (Tamasi), Varga, Pataki (Kardos), Horváth, Krucsó (Bálint), Szilvási, Béres, Kóródi (Kovács), Bány (Erdélyi), Papp. Edző: Erdélyi Mátyás.
H-Fest Székkutas: Kovács – Bujáki (Makó), Huszár, Kis, Cseszkó (Homoki), Szabó, Miklós (Csontos), Barna (Gojdár), Kabódi, Kis, Daraki. Edző: Horváth Zoltán.
Gólszerzők: Bány (16., 47.), Krucsó (19.), Béres (37.), ill. Daraki (58. – 11-esből).
Kiállítva: Túri (56.).
Jók:  Szilvási, Horváth, Kardos, Bány, ill. Szabó.

Csanytelek     1 (1) Móravárosi Kinizsi    4 (1)
Csanytelek, 100 néző. Vezette: Burzon Márk (Gargya, Cseh).
Csanytelek: Vigh – Faragó, Németh, Szabó, Czombos (Ormándi), Lévai, Forgó, Győri (Justin), Lenkei (Hidas), Kósa (Varga), Moszheim (Szőke). Edző: Szólik Róbert.
Móravárosi Kinizsi: Vér – Kovács, Beke, Mezei, Faragó, Magyar (Barna), Annus, Laczi Z., Dongó (Czirok), Klippel (Bozsányi), Kanalas (Mata), Gofjár. Edző: Gerebicz Attila.
Gólszerzők: Faragó (45.), ill. Dongó (41.), Barna (50., 86.), Mezei (63.).
Kiállítva: Gofjár (36.).
Jók: senki, ill. mindenki.

Mindszent    2 (0) Csanádpalota     2 (2)
Mindszent, 50 néző. Vezette: Bartucz Tamás (Szöllősi, Böszörményi).
Mindszent: Szél – Galambosi, Szobácsi, Kispál, Terbán, Mucsi, Széll (Szabó), Kozma, Csatlós, Varga, Brizik-Bodrogi. Edző: Szél István.
Csanádpalota: Kökény – Makán, Pozsár, Veréb (Kabai Zs.), Csókás (Kabai Gy.), Nagy, Zatykó (Gyuris), Barta, Halász, Zsigovics, Bornemissza. Edző: Pálfi Zoltán.
Gólszerzők: Galambosi (51. – 11-esből), Csatlós (84.), ill. Csókás (35.), Veréb (38.).
Jók: mindenki, ill. mindenki.

St. Mihály    1 (1) Apátfalva    2 (1)
Szentmihály, 50 néző. Vezette: Mucsi Zsolt (Bereczki, Fodor).
St. Mihály: Garamvölgyi – Csobán R. (Kovács), Csobán K., Szabó (Szántai), Farkas F., Farkas Á., Olajos, Hufnágel, Nagy (Miklós), Fábián-Saleh (Kohlrusz), Balog (Fátyol). Edző: Kohlrusz Oszkár.
Apátfalva: Köteles – Matuz (Bereczki), Katona, Horváth, Somogyi, Szabó, Bán (Varga), Rudisch, Keresztúri (Kardos), Graur, Juhász. Edző: Koczkás Zoltán.
Gólszerzők: Fábián-Saleh (16.), ill. Somogyi (12.), Kardos (52.).
Jók: Hufnágel, Csobán R., Csobán K., ill. Somogyi, Kardos.

Nagymágocs    1 (0) Csengele    2 (1)
Nagymágocs, 100 néző. Vezette: Halász József (Halász L., Aiftincai).
Nagymágocs: Tóth L. – Varga, Tóth R., Dovics M. (Plenter), Dovics, Szarvas, Bárkai (Varga), Danka, Szabó, Farkas, Köteles. Edző: Vadász Béla.
Csengele: Cserháti – Kovács, Kulcsár, Varga, Koncz, Csige (Konkoly), Kiss, Hegyi (Nagymihály), Nagy, Józsa, Tóth. Edző: Kun-Szabó Tibor.
Gólszerzők: Danka (48.), ill. Nagy (11., 55.).
Kiállítva: Varga (72.).
Jók: Dovics M., Köteles, Szabó, ill. Nagy, Koncz.

4 meccs, 25 gól
Ifjúságiak, B csoport, 1. forduló: Tömörkény–Kiszombor 8–1, St. Mihály–Apátfalva 1–1, Csanytelek–Móravárosi Kinizsi 4–2, Sándorfalva–Bordány 4–4. A Szőreg–Székkutas mérkőzés október 31-ére halasztották.

A hétvégi program
Szombat, 16: Röszke–Nagymágocs, 17: H-Fest Székkutas–Mindszent, Csanádpalota–Üllés, Balástya–Csanytelek, Kiszombor–St. Mihály, Apátfalva–SZVSE II. Vasárnap, 17: Csengele–Makó II.,

Sötétségbe borult az FK 1899 Szeged-UTC rangadója

Az FK 1899 Szeged-UTC mérkőzéssel kezdődött meg a Csongrád megyei I. osztályú labdarúgó- bajnokság 2017-2018-as szezonja - ám a találkozó nem ért véget. Tovább olvasom