2017. 06. 22. csütörtök - Paulina 18°C | 33°C Még több cikk.

Vereség

A Tisza Volán és a Szolnok labdarúgócsapata presztízsmérkőzést kreált a felkészülési találkozóból, már a tizedik percben úgy kellett a két játékvezetőnek, ifj. Somogyinak és Bánóczkinak szétszedni az egymáshoz „túl közel kerülő" feleket.
Volt tűz rendesen a játékosok között, aztán amikor megnyugodtak, már egy-két ügyes kombinációt, támadásvezetést is lehetett látni. Az osztályoknak megfelelően többet próbálkozott a Szolnok, de a szeviépesek védelme jól állt a lábán. A szünet után sem változott a játék képe, de mivel a Tisza Volán SC kapusa, Berényi 11-est hárított, az első gólra a 70. percig kellett várni, ekkor a Szegeden nevelkedett Bali látványos szóló után juttatta előnyhöz a vendégeket. A gól előtt hibáztak a tartalékos hazaiak, akárcsak a második szolnoki találat előtt, a vége viszont szorossá vált, köszönhetően Dlusztus I. szépítésének. A kétosztálynyi különbséget jelzendő kétgólos különbség a találkozó utolsó pillanatában alakult ki, 1–3.

Tisza Volán SC-Szeviép–Szolnok 1–3 (0–0)
Szeged, Felső Tisza-parti stadion, műfüves pálya, 100 néző. Vezette: ifj. Somogyi, Bánóczki.
TVSC-Szeviép: Reguli (Berényi) – Babos, Kreizler, Vida, Dargó – Dlusztus A. (Vastag), Burány, Tweneboah, Annus – Kökény, Sziegl (Dlusztus I.). Edző: Vágó Attila.
Gólszerzők: Dlusztus I., ill. Bali, Zolnyánszky, Bardi.

Janics-előny

Szárazföldi versennyel nyitja az évadot a magyar kajakos válogatott. A különleges verseny nyolc… Tovább olvasom