2017. 10. 21. szombat - Orsolya 10°C | 20°C Még több cikk.

Vereség a bajnoktól

Lejátszotta harmadik mérkőzését az extraligás Floratom Szeged AC férfi asztalitenisz-csapata. A címvédő Kecskemét otthonában egy adag balszerencse is közrejátszott a Tisza-partiak vereségében.
Kecskeméti Spartacus–Floratom Szeged 6–2
Asztalitenisz Extraliga, Kecskemét. A szegedi pontokat Dudás és Kriston szerezte.
Tóth Tibor edző változtatott a páros összetételén, ezúttal a Dudás, Kriston kettősnek szavazott bizalmat. Az újítás ezúttal nem járt sikerrel, 3–0-s vereséget szenvedtek a Marsi, Magyar duótól, 1–0. Magyar legyőzte
Lukácsot, majd Dudás megszerezte a szegediek első győzelmét, 2–1. A volt válogatott, ranglistavezető Marsi magabiztosan nyert Kriston ellen, 3-1. Dudás jó játékkal már 2–1-re, majd 10–5-re is vezetett Magyar ellen, de a kecskeméti 5 mérkőzéslabdát hárított, és végül győzött, 4–1. Lukács csak egy játszmát tudott nyerni Marsi ellen, 5–1, majd Kriston hozta a kötelezőt, 5–2. Dudás az előző mérkőzéséhez hasonlóan most is nyert helyzetből bukott, 2–1-re és 8–4-re is vezetett, majd a döntő játszmában meccslabdáról veszített, 6–2.

A végeredmény sima hazai győzelmet sejtet, de ha Dudás 1-1 poénnal többet csinál, akkor 4–4-nél szegedi szempontból két nyerhető meccs következett volna. A tavalyi bajnok elleni mérkőzésben egy döntetlen mindenképp benne volt a pakliban.

Az NB I Keleti csoportjában: Jászkun Volán–Floratom Szeged II. 10–8.
A szegedi pontszerzők: Erdélyi, Szollár 3-3, Kószó 1, és az Erdélyi, Szollár páros.

Floratom Szeged II.–Borsod Volán 10–8
Győztek: Erdélyi 4, Kószó, Szollár 2-2, az Erdélyi, Szollár és a dr. Kancsár, Kószó páros.

Jó játék az edzőmeccsen

Harmadik előkészületi mérkőzését 77–58-ra megnyerte a Szeviép-Szeged NB I A csoportos női… Tovább olvasom