2017. 11. 20. hétfő - Jolán 1°C | 8°C Még több cikk.

Vereség a Cornexitől

Az ASA-HNKC NB I-es női kézilabdacsapata tegnap két edzőmérkőzést játszott, mindkettőt a Cornexi-Alcoa ellen és mindkettőn vereséget szenvedett.
A vásárhelyi női kézilabdások tegnap játszották első hazai edzőmeccseiket. A délelőtti zártkapus matinén, és a délutáni hivatalos, nyilvános találkozón is a tavalyi bajnokság 4. helyezettje, a székesfehérvári Cornexi-Alcoa volt az ellenfél a Hódtói Sportcsarnokban. Az első meccsen 36–25-re győztek a vendégek, ez nem sok jót ígért a folytatásra. Bizakodásra az sem adott okot, hogy Rapatyi Tamás edző nem számíthatott a sérült Siposra és Wolfra.

A pesszimistákat megcáfolandó az első félidőben jól, lendületesen kézilabdázott az ASA-HNKC és a mintegy 200 főnyi közönség méltán tapsolhatott. A szünet után megtört a lendület, sokat cseréltek a kék-sárgák és a fehérváriak a maguk javára fordították a mérkőzést.

Az ASA-HNKC legközelebb kedden 10 és 15 órakor lép pályára a Hódtói Sportcsarnokban, a Békéscsaba ellen.

Jegyzőkönyv

A délutáni mérkőzés jegyzőkönyve: ASA-HNKC–Cornexi-Alcoa 26–29 (18–12), a vásárhelyi gólszerzők: Koroknai 9, Borbély 8, Nagy R., Jenőfi 3–3, Szepesi, Takács, Gerstmár 1–1.

Remeklő Hód TC-sek

A második fordulót rendezték Hódmezővásárhelyen, a SEAT-kupa országos teniszbajnokságon. Tovább olvasom