2017. 06. 23. péntek - Zoltán 22°C | 35°C Még több cikk.

Vereség az OSC-től

Az egyforma képességű csapatok rangadóján remekül kezdett a Szentes. Tóth Andrea remekelt a kapuban, a gárda jól védekezett, ráadásul Szremkó és Hevesi góljával 2–0 állt az eredményjelzőn. A folytatás viszont a fővárosiaké volt.
Hungerit MetalCom Szentes - OSC 7-8

Az egyforma képességű csapatok rangadóján remekül kezdett a Szentes. Tóth Andrea remekelt a kapuban, a gárda jól védekezett, ráadásul Szremkó és Hevesi góljával 2–0 állt az eredményjelzőn. A folytatás viszont a fővárosiaké volt. A házigazdák nem tudtak mit kezdeni centerben Zantleitnerrel és Tibával, egyértelműen kiderült, hogy a napokban vakbélműtéten átesett Dalmády Petra nagyon hiányzott a védekezésben. Sok volt a hiba, sajnos ebben a Kurca-partiak jártak az élen. Fordított a listavezető, a harmadik negyed után már az OSC vezetett 5–3-ra. Eldőlni látszott az ütközet, pláne akkor gondolták ezt a szurkolók, amikor a spanyol Pardo már háromgólosra növelte csapata előnyét, 4–7. A végeredmény mégis szoros lett, köszönhető ez a házigazdák ausztrál légiósának, Elizabeth Magann remeklésének, aki a befejező két percben háromszor vette be az egykori válogatott Sós Ildikó kapuját, 7–8. Kár, hogy kicsit későn ébredt a Hungerit, Molnárék túlságosan is óvatosan játszottak. Több kockázatvállalással talán összejött volna a pontszerzés.

Kocsis István: – Bátrabb átlövésekkel és jobb helyzetkihasználással a miénk lehetett volna a mérkőzés. Ezzel együtt gratulálok csapatomnak, mert a számunkra rosszul sikerült középső két negyed ellenére sem adta fel.

További eredmények: ZF-Eger–Domino-Honvéd 6–21, BVSC–UTE-Jégcsillag 12–9, ASI-Rehau–Dunaújvárosi Főiskola 3–10.

Karácsonyi ajándékosztás 4 repülőjegy vár Önre!

Bajnokot oktatott a Pécs

A hét végén nem lépett pályára a Szeviép-Szeged női kosárlabdacsapata a magyar bajnokságba,… Tovább olvasom