2017. 11. 23. csütörtök - Kelemen, Klementina 3°C | 13°C Még több cikk.

Veretlen maradt a vendég

Nem sikerült megszakítani a Berettyóújfalu remek sorozatát a futsal NB I-ben az Első Betonnak.
Az éllovas vendégek ellen az Első Beton Tóth Attila hatalmas találatával szerzett vezetést. A gólszerzőlista éllovasa szöglet után kapásból lőtte ki a hosszú felső sarkot, 1–0. A Berettyóújfalu azonban igazolta összeszokottságát és fegyelmezettségét, és előbb szabadrúgás-variáció után Gál, majd Lovas – igaz, utóbbi beadásába Szentágotai belenyúlt, és úgy került a labda a hálóba, ám a szabályok szerint Lovas a gólszerző – révén a szünet előtt fordított, 1–2.

A második játékrészben Csúri szabadrúgásból egyenlített, és már mindenki azt várta, mikor szerzi meg a vezetést a Beton. Ám a 29. és a 36. percben újra a vendégek következtek, így a szegedi meccs után is megőrizték veretlenségüket.

Bódi Attila: – Saját magunkat vertük meg. Hiába játszunk jól, ha támadásban és védekezésben is óriási hibákat követünk el. Ez már nem először fordult elő velünk.