2017. 12. 18. hétfő - Auguszta -4°C | 3°C Még több cikk.

Zsiga bajnoki címe

Budapesten rendezték meg a 14 éves teniszezők országos döntőjét. A Szegedi VTK sportolói remek eredményeket értek el, két éremmel tértek haza. Különösen kiemelkedett a ranglistavezető Zsiga Máté eredménye, aki élete első bajnoki címét szerezte meg. A kiváló eredményekről dr. Zsiga László számolt be.
– Máté simán vette akadályokat, igazán gémet sem bukott a fináléig. A döntőben a legnagyobb riválisa, Fucsovics volt az ellenfele. Nagy csatában Máté nyert, 6:4, 6:4-re diadalmaskodott. Ráfért már a siker, hiszen eddig négy országos bajnoki döntőt bukott el. Zeller Vivien harmadik lett az ob-n, tanítványom az elődöntőben szoros meccsen, 7:5, 6:4-re kapott ki Babostól.

Zsiga Máté nem sokáig pihenhet, hiszen az elkövetkező időszakban több nemzetközi tornán is rajthoz áll. Előbb Angliában (Boltonban), ezután Franciaországban (Tarbes-ban), majd zárásként a csapat Európa-bajnokságon, Olaszországban.

A Gellért Tenisziskola fiataljai közül Trója Tibor indult a 14 éves ob-n, a hosszú ideig sérüléssel bajlódó teniszező azonban az első körben búcsúzott.

Nemes-kézbe került a kupa

Zalaegerszegi versenyző, Nemes Attila nyerte a Ferroép-kupa nemzetközi A kategóriás egyéni férfi… Tovább olvasom