2017. 04. 25. kedd - Márk 6°C | 20°C Még több cikk.

5-1-re kapott ki a magyar hokiválogatott Oroszországtól

Az oroszok végig mezőnyfölényben játszottak, de Pat Cortina tanítványai becsülettel állták a sarat.
Elég rosszul kezdődött az összecsapás a magyarok számára, hiszen már a 3. percben hátrányba kerültek. A világbajnoki címvédő ezután is tovább rohamozott, és két perccel a harmad vége előtt tovább növelte az előnyét Raduljov révén. A második harmadban is mezőnyfölényben játszottak az oroszok, és a 37. percben Visnyevszkij lövése után már háromgólos volt a magyarok hátránya.

A záró felvonás 5. percében aztán megszületett a szépítő magyar gól: Benk András kotorta be a korongot az ellenfél kapujába. Az oroszok nem estek kétségbe a bekapott gól miatt, hiszen alig egy perccel később már 4-1 állt az eredményjelzőn. Hat perccel a végső dudaszó előtt megszületett az ötödik orosz találat: Anton Kurjanov emberelőnyből ütötte be a pakkot a magyar kapuba.

A magyar válogatott pénteken már a világbajnokságon bizonyíthat, Ladányi Balázsék első ellenfele a szlovák válogatott lesz.

Barátságos mérkőzés:

Magyarország - Oroszország 1-5

A Győr lesz a Honvéd ellenfele a Magyar Kupában

A győriek az elődöntő visszavágójan 2-2-es döntetlent értek el az MTK pályáján, és mivel az első… Tovább olvasom