2017. 04. 26. szerda - Ervin 8°C | 22°C Még több cikk.

A Chelsea a harmadik, az Arsenal a negyedik

A Kékek az Everton ellen diadalmaskodtak hazai pályán, míg az Ágyúsok Newcastle-ből hozták el a 3 pontot.
A Chelsea lett a harmadik, az Arsenal pedig a negyedik az angol labdarúgó Premier League-ben, miután a vasárnapi 38., egyben utolsó fordulóban mindkét csapat nyert.

A Kékek az Everton ellen diadalmaskodtak hazai pályán, míg az Ágyúsok Newcastle-ből hozták el a három pontot, miközben a Bajnokok Ligája-indulásért szintén harcban lévő Tottenham is győzött a vendég Sunderland ellen, de így csak ötödikként zárt. A Chelsea a BL főtábláján, az Arsenal pedig a selejtezőben szerepelhet a következő szezonban, a Tottenhamnek marad az Európa Liga.

A bajnoki címét már korábban bebiztosító Manchester United a West Bromwich Albion otthonában elért gólzáporos (5-5) döntetlennel búcsúzott vezetőedzőjétől, a több mint 26 év után visszavonuló Sir Alex Fergusontól, akinek utolsó meccse egyben az 1500. volt a Vörös Ördögök kispadján.

Premier League, 38. (utolsó) forduló:

Chelsea-Everton 2-1 (1-1)
FC Liverpool-Queens Park Rangers 1-0 (1-0)
Manchester City-Norwich City 2-3 (1-1)
Newcastle United-Arsenal 0-1 (0-0)
Southampton-Stoke City 1-1 (0-0)
Swansea City-Fulham 0-3 (0-1)
Tottenham Hotspur-Sunderland 1-0 (0-0)
West Bromwich Albion-Manchester United 5-5 (1-3)
West Ham United-Reading 4-2 (2-0)
Wigan Athletic-Aston Villa 2-2 (2-1)

Hátrányból felállva győzött a Diósgyőr a Kecskemét ellen

A Diósgyőr hátrányból fordítva 2-1-re nyert a vendég Kecskemét ellen a labdarúgó OTP Bank Liga 28.… Tovább olvasom