2017. 07. 28. péntek - Szabolcs 15°C | 27°C Még több cikk.

A hajrában nyert a Liverpool a Fulham ellen

A hajrában nyert a Liverpool hazai pályán a Fulham ellen, az angol bajnokság 13. fordulójában, szombaton.
A hazaiak a 81. percben, Torres révén szerezték meg a vezetést, majd négy perccel később Gerrard tizenegyesével megduplázták előnyüket. Az utolsó percekben már nem esett több gól, így a Liverpool megérdemelten győzött 2-0-ra.A szombati játéknapon még két mérkőzést rendeztek. A Newcastle idegenben játszott 1-1-es döntetlent a Sunderlanddel. A West Ham szintén idegenben lépett fel, ők azonban 5-0-ra ütötték ki a Derby County-t. A londoni csapatban Bowyer duplázni tudott.

Premier League, 13. forduló: Liverpool - Fulham 2-0 Derby County - West Ham 0-5 Sunderland - Newcastle 1-1.

Küzdelmes döntetlent játszott az MKB Veszprém a BL-ben

Küzdelmes döntetlent játszott az MKB Veszprém a német Gummersbach csapatával a férfi kézilabda… Tovább olvasom