2016. 12. 08. csütörtök - Mária -5°C | 3°C

A Miskolci Jegesmedvék is lemaradtak a döntőről

A döntőt így az Érsekújvár és a Brassó játssza, az alapszakaszt megnyerő Dab.Docler pedig magyar bajnok lett.
A Dunaújvároshoz hasonlóan a Miskolci Jegesmedvék csapata sem jutott döntőbe a jégkorong Mol Ligában, mivel az Érsekújvár elleni párharcának negyedik mérkőzésén harmadszor szenvedett vereséget.

Mol Liga, elődöntő, 4. mérkőzés: Miskolci Jegesmedvék-Nové Zámky (szlovák) 1-7 (0-1, 0-3, 1-3)

gólszerzők: Knox (50.), illetve Polcik (14.), Caladi (31.), Hrudik (37.), Siska (37.), Stefanka (42.), Ruzicka (47.), Baron (56.)

A párharc végeredménye: 3-1 az Érsekújvár javára.

korábban: Corona Brasov (román)-Dab.Docler 2-1 (1-1, 1-0, 0-0)

gólszerzők: Hietamaki (10.), Péter (23.), illetve Somogyi (7.)

A párharc végeredménye: 3-1 a Brassó javára.

A döntősorozat - amely már az egyik fél negyedik sikeréig tart majd - vasárnap rajtol és legkésőbb március 23-án ér véget.

De Rossit és Juan Jesust 3-3 meccsre eltiltották

Mindkét focista megütötte az ellenfél egy-egy játékosát a két csapat szombati bajnoki mérkőzésén. Tovább olvasom