2016. 09. 30. péntek - Jeromos 12°C | 25°C

A negyeddöntőben esett ki Szávay Berlinben

Véget ért Szávay Ágnes menetelése az 1,34 millió dollár összdíjazású berlini női tenisztornán, miután a negyeddöntőben három szettben vereséget szenvedett a világranglista második helyén álló, szerb Ana Ivanovicstól.
Az összecsapást már pénteken elkezdték, ám két játszma után félbe kellett szakítani a találkozót, mivel besötétedett. Szávay kezdte jobban a mérkőzést, az első szettben nagyon magabiztos volt, és így elég könnyedén nyert 6:3-ra. A második játszmában viszont fordult a kocka, Ivanovics magára talált és kiegyenlített. A döntő szettre már nem maradt idő, így szombat délelőtt kellett befejezni a meccset. Ivanovicsnak kedvezett a "kényszerpihenő", rögtön elvette a magyar tehetség adogatását, és végül 3:6, 6:4, 6:3-ra nyerni tudott.

Női tenisztorna, Berlin, negyeddöntő: Szávay Ágnes (magyar) - Ana Ivanovics (szerb) 6:3, 4:6, 3:6

Vereséget szenvedett a Vasas az Euroliga elődöntőjében

Vereséget szenvedett a Vasas az Euroliga elődöntőjében pénteken Barcelonában. Tovább olvasom