2016. 12. 05. hétfő - Vilma -6°C | 4°C

Arn Gréta továbbjutott, Marosi Katalin kiesett Barcelonában

Arn Gréta továbbjutott, Marosi Katalin viszont kiesett a 220 ezer dollár összdíjazású barcelonai női salakpályás tenisztornán szombaton.
Az első fordulóban Arn Gréta a fehérorosz Jekatyerina Dzzehalevicset győzte le, Marosi Katalint pedig a német Angelique Kreber verte meg három szettben.

Nem kezdődött fényesen az összecsapás Arn Gréta számára, mivel ellenfele 6:3-ra behúzta az első szettet. A folytatásban aztán a magyar játékos akarata érvényesült, előbb 6:4-gyel egyenlített, majd a döntő játszmát magabiztosan nyerte 6:1-re.

Marosi Katalin - Arnhoz hasonlóan - elvesztette az első szettet, de aztán 7:5-tel egyenlíteni tudott, de a záró felvonásban a német lány koncentrált jobban, és végül 6:2, 5:7, 6:3-ra diadalmaskodott.

Női tenisztorna, Barcelona, 220 ezer dollár összdíjazás, első forduló:

Arn Gréta (magyar) - Jekaterina Dzsehalevicc (fehérorosz) 3:6, 6:4, 6:1

Angelique Kreber (német) - Marosi Katalin (magyar) 6:2, 5:7, 6:3

Hajnal gólt lőtt, véget ért a Bayern vesszőfutása

Hajnal Tamás szerezte a Borussia Dortmund második gólját az FC Köln elleni bajnokin, amelyet végül… Tovább olvasom