2017. 07. 24. hétfő - Kinga, Kincső 21°C | 34°C Még több cikk.

Babosék megnyerték a páros döntőt a birminghami tenisztornán

Az összecsapást 1 óra 36 perc alatt nyerte meg a magyar-tajvani kettős az első helyen kiemelt amerikai páros ellen.
Babos Tímea, oldalán Hszie Szu-vejjel, megnyerte a 220 ezer dollár összdíjazású, füves pályás birminghami női tenisztorna párosversenyét, mivel a vasárnap esti döntőben nagy csatában győzött a világelső Liezel Huber, Lisa Raymond duó ellen.

A viadal honlapja szerint az összecsapást 1 óra 36 perc alatt nyerte meg a magyar-tajvani kettős az első helyen kiemelt amerikai páros ellen. Babos pályafutásának első WTA-tornáját nyerte meg párosban.

Eredmény, páros, döntő:
Babos, Hszie (magyar, tajvani)-Huber, Raymond 7:5, 6:7 (2-7), 10-8 - döntő rövidítés

Korábban írtuk

Megnyerte vasárnapi meccsét és a legjobb négy közé jutott Babos Tímea oldalán Hszie Szu-vejjel a 220 ezer dollár összdíjazású, füves pályás birminghami női tenisztornán.

A viadal honlapjának tanúsága szerint a magyar-tajvani kettős az első játszmát elveszítette a harmadikként kiemelt Natalie Grandin, Vladimira Uhlirova dél-afrikai, cseh párossal szemben, a folytatásban azonban fordítani tudott: előbb hozta a második szettet, majd a rövidítésben, az úgynevezett szuper tie-breakben is felülkerekedett a rivális duón.

Eredmény, páros, negyeddöntő:
Babos, Hszie (magyar, tajvani)-Grandin, Uhlirova (dél-afrikai, cseh, 3.) 4:6, 6:2, 10-7

Evezős Vk: 5. lett a Hirling, Varga duó

A londoni olimpiára készülő magyar egység nem tudott beleszólni a dobogós helyek sorsába. Tovább olvasom