2017. 06. 25. vasárnap - Vilmos 22°C | 36°C Még több cikk.

Barka Emese bronzérmes

Barka Emese bronzérmet nyert a nők 55 kilogrammos súlycsoportjában a budapesti Papp László Sportarénában zajló birkózó-világbajnokság negyedik versenynapján.
Az idei Európa-bajnokságon is harmadik helyezést elérő magyar versenyző a bolgár Mimi Hrisztovával vívta a helyosztót, és egészen kiváló teljesítménnyel, még az első három perc lejárta előtt tussal győzött ellene.

A Vasas kétszeres Eb-harmadik birkózója pályafutása első világbajnoki érmét szerezte meg, ő a magyar csapat második érmese ezen a vb-n. Kedden Veréb István állhatott fel a dobogó legalsó fokára a szabadfogásúak 84 kilogrammos kategóriájában.

A csütörtöki éremcsatározások során Sastin Marianna az 59 kilogrammosok döntőjében lép szőnyegre a szintén bolgár Tajbe Juszein ellen.