2017. 02. 25. szombat - Géza 2°C | 8°C Még több cikk.

Bejutott az elődöntőbe a Fehérvár és a Zalaegerszeg is

A Fehérvár két döntetlennel, idegenben lőtt több góllal ejtett ki a Győrt, míg a ZTE kettős győzelemmel, 5-0-ás gólkülönbséggel lépett túl a REAC gárdáján.
Az elődöntőbe már pénteken kvalifkiálta magát a Diósgyőr, a negyedik kiadó helyért pedig a Debrecen és az Újpest vív meg egymással.Ligakupa, negyeddöntő, második mérkőzés: Győr ETO FC - FC Fehérvár 2-2 (0-2) Továbbjutott a Fehérvár 3-3-al, idegenben lőtt több góllal. Zalaegerszegi TE - REAC 3-0 (1-0) Továbbjutott a ZTE 5-0-al. Pénteken játszották: Diósgyőr FC - FC Tatabánya 3-1 (1-0) Továbbjutott a Diósgyőr 5-2-vel. Vasárnap rendezik: Újpest - Debreceni VSC Előző mérkőzés: 0-3

Ötödik helyen zárta a Klubvilágbajnokságot a MiZo Pécs

Kiváló játékkal, magabiztos, nagy különbségű győzelmet aratott a MiZo Pécs 2010 a Klubvilágbajnokság… Tovább olvasom