Gyűjtse össze az érdekes cikekket a címek mellett lévő később elolvasom ikonokkal!

Szeged - delmagyar.hu

2013. 05. 22. szerda - Júlia, Rita

Még több

Itt vagyok: Nyitólap > Sportvilág > BL-selejtező: az utolsó pillanatig vezetett a Debrecen a BATE ellen

BL-selejtező: az utolsó pillanatig vezetett a Debrecen a BATE ellen

A Debrecen 1-1-es döntetlent játszott a fehérorosz BATE Boriszov otthonában a labdarúgó Bajnokok Ligája-selejtező 3. fordulójának első mérkőzésén.

mti - 2012.08.01. 20:04
Megosztás: Facebook Twitter Iwiw E-mail
A Debrecen 1-1-es döntetlent játszott a fehérorosz BATE Boriszov otthonában a labdarúgó Bajnokok Ligája-selejtező 3. fordulójának szerdai első mérkőzésén.

A magyar bajnok a 67. percben a csereként pályára lépett Sidibe góljával megszerezte a vezetést, amelyet egészen a 93. percig őrzött, ekkor ugyanis egy szabadrúgás éppen a debreceni találatot szerző szenegáli támadó testéről vágódott a kapuba.

A visszavágót jövő kedden rendezik Nyíregyházán.


Megosztás: Facebook Twitter Iwiw E-mail

Hozzászólok a cikkhez


A tisztább tartalom érdekében előzetesen moderálunk. Ez rövid késést fog okozni a komment megjelenésében, amiért megértését kérjük. Az éjjel 23 és 6.30 közötti kommentek 7-ig jelennek meg.
Kérjük, olvassa el Felhasználási szabályainkat!

Hozzászólás írásához be kell jelentkezni!
Kérem, jelentkezzen be vagy regisztráljon!
Töltés, kérem várjon!
Töltés, kérem várjon!
ˆaz oldal tetejéreˆ

hirdetés

HIRDETÉS
bezár
asdasd
Kérem várjon, jelentkezését rögzítjük...