2018. 05. 24. csütörtök - Eszter, Eliza 16°C | 27°C Még több cikk.

BL: győzött a PSV, döntetlen Madridban

Döntetlennel ért véget a Bajnokok Ligája harmadik fordulójának szerda esti rangadója, az Atlético Madrid - Liverpool összecsapás. 2-0-ra nyert viszont a PSV hazai pályán a Marseille ellen.
Döntetlennel ért véget a Bajnokok Ligája harmadik fordulójának szerda esti rangadója, az Atlético Madrid - Liverpool összecsapás. A mérkőzésen az angolok szerezték meg a vezetést, tíz perccel a vége előtt egyenlített a Madrid. A mérkőzés 1-1-el zárult. 2-0-ra nyert viszont a PSV hazai pályán a Marseille ellen. A holland csapatban helyet kapott Dzsudzsák Balázs is, aki a kispadon kezdte a találkozót és a 78. percben lépett pályára.

Bajnokok Ligája, csoportkör, 3. forduló, szerda: A-csoport: Bordeaux (francia) - CFR Cluj (román) 1-0 Chelsea (angol) - AS Roma (olasz) 1-0
A csoport álása: 1. Chelsea 3 mérkőzés/ 7 pont 2. CFR Cluj 3/4 3. Roma 3/3 4. Bordeaux 3/3
B-csoport: Internazionale (olasz) - Anorthoszisz Famaguszta (ciprusi) 1-0 Panathinaikosz (görög) - Werder Bremen (német) 2-2
A csoport állása: 1.Inter 3/7 2. Anorthoszisz 3/4 3. Werder 3/3 4. Panathinaikosz 3/1
C-csoport: Sahtar Donyeck (ukrán) - Sporting Lisszabon (portugál) 0-1 Basel (svájci) - Barcelona (spanyol) 0-5
A csoport állása: 1. Barcelona 3/9 2. Sporting 3/6 3. Sahtar 3/3 4. Basel 3/0
D-csoport: Atlético Madrid (spanyol) - Liverpool (angol) 1-1 PSV (Holland) - Marseille (francia) 2-0 A csoport állása: 1. Atlético 3/7 2. Liverpool 3/7 3. PSV 3/3 4. Marseille 3/0