2017. 03. 28. kedd - Gedeon, Johanna 2°C | 18°C Még több cikk.

BL: nem történt csoda

Ahogy előzetesen várni lehetett, a spanyol Barcelona és az angol Manchester United jutott tovább a labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntőinek szerdai két visszavágója után.
A hispánok hazai pályán 1–0-ra verték a német Schalkét (gólszerző: Touré, 43., összesítésben: 2–0), míg a britek az olasz Romát múlták felül szintén 1–0-ra (gólszerző: Tévez, 70., összesítésben: 3–0). Az olaszok az első félidőben nagy lehetőséget szalasztottak el, hiszen de Rossi az égbe lőtte a Mancini felrúgása után megítélt büntetőt. Mindkét győztes közös vonása, hogy riválisaik nem tudtak gólt szerezni ellenük. Az elődöntőben a Liverpool a Chelsea-vel, a Manchester United pedig a Barcelonával játszik.

• 2. csingiz 2008. április 10. 03:20
    „Biza katalánok...Rijkaard mesterrel az élen... Aztán jön a kis Krkics, Messi, Ronaldinho és a többiek. Az kölönösen érdekes lehet amikor Eto´o feje vörösödik...”
  • 1. Egy hozzászólás 2008. április 10. 00:58
    „Ezek katalánok, nem hispánok. Ha egy barcelonai meghallaná, hogy ő hispán, elvörösödne a feje dühében. Ez olyan, mint amikor a székely azt kapja, hogy ő román. Hmmm. :)

A büntető pedig nem felrúgásért, hanem buktatásért járt.
    Ha valakit felrúgnak, akkor szokott székkel együtt repülni...

Tisztelettel kérem!

Önök újságírók, sokkal jobban tudják alakítani a magyar nyelvet, mint mi, utcai emberek.
    Tegyenek érte kérem, a szakszerű és pontos kifejezésekért és a pontos megfogalmazásokért is!

Vagy ne írjanak hülyeséget, akkor inkább ne is írjanak semmit!”

Bedák Pál elődöntőbe jutott

A 48 kilogrammos Bedák Pál bejutott az athéni olimpiai kvalifikációs ökölvívó torna elődöntőjébe,… Tovább olvasom