2016. 12. 08. csütörtök - Mária -5°C | 3°C

Bombameglepetés: Panama legyőzte az Egyesült Államokat

Hatalmas meglepetésre 2-1-re kikapott az Egyesült Államok hazai földön játszó futballválogatottja Panama nemzeti csapatától az Arany Kupán, a magyar idő szerint vasárnap hajnali mérkőzésen.
A vendéglátók együttese a két ország legjobbjainak eddigi nyolc találkozóján egyszer sem vesztett, a mostani vereség előtt hat győzelem és két döntetlen volt a mérleg. Eredmények, 2. forduló: C csoport: Egyesült Államok-Panama 1-2, Kanada-Guadeloupe 1-0. Az állás: 1. Panama 6 pont, 2. Egyesült Államok 3, 3. Kanada 3, 4. Guadeloupe 0.

A zárókörben Kanada-Panama és Guadeloupe-Egyesült Államok mérkőzést rendeznek.

A CONCACAF régió kontinenstornáján az A csoportban Mexikó, Costa Rica, Kuba és Salvador, a B-ben pedig Jamaica, Honduras, Guatemala és Grenada szerepel. A négyesekből az első két-két csapat, illetve a két legjobb harmadik jut a negyeddöntőbe.

A magyar csapat nyerte a parlamenti válogatottak futballtornáját

A magyar csapat nyerte az európai országok parlamenti válogatottjainak futballtornáját. A magyar… Tovább olvasom