2017. 03. 26. vasárnap - Emánuel 4°C | 11°C Még több cikk.

Borsot tört az Újpest orra alá a REAC

Pikáns mérkőzésre került sor tegnap Rákospalotán, ahol a sok régi, Újpest játékossal a soraiban felálló REAC fogadta a lilákat. Az Újpest a meccs végén a győzelmet is megszerezhették volna, de a REAC megőrizte a döntetlent, s így szerzett egy pontot.
Nagy iramban kezdtek a csapatok, az újpestiek több helyzetet alakítottak ki, a REAC azonban jobban gazdálkodott lehetőségeivel, s a 34. percben megszerezte a vezetést. Ekkor Torma Gábor adott Polonkai Attila elé, ő pedig tíz méterről a kapu jobb oldalába lőtt (1-0). A 49. percben a hazaiak növelhették volna előnyüket, de Kőhalmi András 16 méterről a kapufát találta el. A 65. percben egyenlített az Újpest, Foxi Kethevoama játszott Lee Do Kweon elé, aki 11 méterről a jobb alsó sarokba helyezett (1-1). A lila-fehérek a meccs végén a győzelmet is megszerezhették volna, de a REAC megőrizte a döntetlent, és így szerzett egy pontot.

Lékó megszerezte első győzelmét Mexikóvárosban

Lékó Péter remek győzelemmel kezdte meg a Mexikóvárosban zajló sakkvilágbajnokság második félidejét.… Tovább olvasom