2018. 02. 22. csütörtök - Gerzson -1°C | 3°C Még több cikk.

Cassano: győztes csere - Sikeres bemutatkozás a Milanban

Antonio Cassano csereként beállva gólpasszt adott, ezzel új csapata, a listavezető Milan 1–0-ra győzött a Cagliari vendégeként az olasz labdarúgó-bajnokság 18. fordulójának csütörtöki játéknapján.
 A Sampdoriától szerződtetett válogatott játékmester egy másik csereembert, a 20 éves Sierra Leone-i Rodney Strassert – akit Ibrahimovic a Milanhoz való megérkezése után néhány nappal edzésen hátba rúgott – hozta kihagyhatatlan helyzetbe a 85. percben.
Az élmezőnyhöz felzárkózó Roma fordulatos mérkőzésen nyert a Catania ellen, a győztes gól(oka)t a montenegrói Mirko Vucinic jegyezte. A magyar érdekeltségű csapatok közül a Rudolf Gergelyt nélkülöző Genoa gól nélküli döntetlent játszott a harmadik helyen álló Lazióval, míg Koman Vladimir együttese, a Sampdoria – a magyar középpályást a 65. perctől soraiban tudva – sima vereséget szenvedett a Palermo otthonában. A Bresciában Vass Ádámot a 72. percben lecserélték, csapata pedig 2–1-re kikapott a Cesenától.

Sikeres bemutatkozás a Milanban. Fotó: Getty Images
Sikeres bemutatkozás a Milanban.
Fotó: Getty Images

Eredmények, Serie A, 18. forduló: Roma–Catania 4–2, Bologna–Fiorentina 1–1, Brescia–Cesena 1–2, Cagliari–Milan 0–1, Genoa–Lazio 0–0, Lecce–Bari 0–1, Palermo– Sampdoria 3–0, Udinese–Chievo 2–0, Juventus–Parma 1–4.

Az élcsoport: 1. Milan 39, 2. Lazio 34, 3. Napoli 33 (17 meccsen), 4. Roma 32, 5. Juventus 31, 6. Palermo 30, 7. Udinese 26 ponttal.

Vereséggel tért vissza Venus Williams

Négy hónap kihagyás után vereséggel tért vissza egy hongkongi bemutató tornán Venus Williams, az… Tovább olvasom