2016. 12. 04. vasárnap - Borbála, Barbara -5°C | 4°C

Chicago Bulls-New York Knicks NBA-mérkőzés

Itt a visszavágás ideje! Húsvétvasárnap egy hosszabbításos őrületben Melo zsenijével győzött a New York, pedig sehol nem voltak a negyedik negyed utolsó két percében. Ám itt az alkalom Rose-éknak, hogy megmutassák, miért is elsők valójában keleten.
Arról nem is beszélve, hogy lehet, hogy a rájátszást is egymás ellen kezdik.

Vasárnap ez volt a Madison Square Gardenben: New York Knicks-Chicago Bulls 100-99 - hosszabbítás után

Játsszon velünk! Legyen Ön a Tippmester!

• 4. mudra 2012. április 10. 21:12
    „Ugyanaz a véleményem, mint a Sanyika5819-nek.

Miért nem tiszta a játék?”
  • 3. sanyika5819 2012. április 10. 19:36
    „Sok érdekes kérdés merült fel bennem is !
    Szeretek játszani, de szerintem komolytalan az egész játék, tele számszaki hibákkal.
    "Niki95" olyan pontokkal vezet az áprilisi játékban, amit fizikailag meg sem szerezhetett.
    Februári játék utolsó állása, és az azt megelőző állás értelmezhetetlen.

Jó játékot mindenkinek!”
  • 2. sanyika5819 2012. április 10. 19:27
    „Én már egy párszor halonlóakat írtam le, senki sem foglalkozott vele.
    Pár napja írtam, hogy a "Niki95" számszaki hiba miatt olyan pontszámmal vezet, ami nem lehetséges.

Nem azért írtam akkor se, mert nem tudom elviselni, ha más vezet, de ha játszunk, akkor miért ne tisztán játszunk.
    A február végi eredmény is furcsa volt. (Utolsó forduló és az utolsó előtti forduló állását nem lehetett értelmezni.

Aki most vezet, Niki95”
  • 1. roxper 2012. április 10. 10:47
    „Hát ezt nem értem, eddig 3 db apró pontos meccset hibáztam el és mégis 24 pont a hátrányom (reálisan 10-nek kellene lennie)...”

Férfi kosárlabda MK: negyedszer aranyérmes a Szolnok

A címvédő és házigazda Szolnok fennállása során negyedszer nyerte meg a férfi kosárlabda Magyar… Tovább olvasom