2016. 12. 05. hétfő - Vilma -6°C | 4°C

Dárdaiék nyertek, Hajnalék és Husztiék viszont kikaptak

A Dárdai Pált foglalkoztató Hertha BSC 1-0-ra legyőzte a Nürnberg együttesét a német labdarúgó bajnokság (Bundesliga) 33. fordulójának szombati játéknapján.
A Hajnal Tamással felálló Karlsruhe 3-1-re kikapott a VfL Bochum vendéglátójaként, míg a Huszti Szabolccsal kiálló Hannover megalázó, 6-1-es vereséget szenvedett a Werder Bremen otthonában.Huszti végig a pályán volt a Werder elleni 90 perc alkalmával, csapata neki köszönheti a szépítő gól megszerzését. A 90. percben tizenegyeshez jutott a Hannover, Huszti állt a labda mögé, ám lövését hárítani tudta Tim Wiese kapus, de a kipattanó labda a magyar légiós elé került, aki másodjára már nem hibázott. Dárdai Pál a 65. percben léphetett pályára a Hertha színeiben, ekkor még 0-0 állt az eredményjelzőn, de a 72. minutumban Raffael megszerezte a győztes gólt a hazaiaknak. Hajnal Tamás 81 percet töltött a pályán a Bochum elleni ütközet alkalmával, ám ő sem tudott segíteni a Karlsruhén, amely 3-1-re kikapott.

Az MKB Veszprém nyerte a KEK-döntőt

Az MKB Veszprém férfi kézilabda csapata nyerte meg a Kupagyőztesek Európa-kupáját (KEK), miután a… Tovább olvasom