Debrecen-győzelem a Fradi ellen

A 8. forduló után élen a Videoton FC.
A labdarúgó Soproni Liga 8. fordulójának vasárnapi eredménye és a tabella:

DVSC-TEVA - Ferencváros 2-1

Óriási lendülettel kezdett a szerdán még Liverpoolban fellépett bajnoki címvédő Debrecen, ám két elpuskázott Feczesin-helyzet után egy pompás Ferenczi-fejessel a Ferencváros szerzett vezetést. Az első játékrész második felében inkább a mezőnyben folyt a játék, komoly helyzetek alig alakultak ki.

A szünet után újra a Loki szorongatott, aminek Szakály P. révén egyenlítés lett az eredménye. Az 57. percben a hetek óta visszafogottan játszó Oláh hibázott el egy kezezés miatt megadott 11-est. Egy védelmi hibát kihasználva mégis megszerezte a vezetést a nagy fölényben lévő DVSC, amely előnyét a lefújásig meg is tudta tartani. A találkozó érdekessége, hogy az utolsó fél percben a Ferencváros kapujába a Coulibalyt utolsó emberként letaglózó és ezért kiállított Megyeri helyett Shaw állt be.

Szombaton játszották:

MTK Budapest-Kaposvári Rákóczi 4-0 Újpest FC-Nyíregyháza Spartacus 3-1 Lombard FC Pápa-Vasas 4-1 Diósgyőri VTK-Budapest Honvéd 1-2 Szombathelyi Haladás - Kecskeméti TE-ERECO 3-3 Videoton FC-Paksi FC 3-0

Primera División: három góllal három pont a Bilbaónak

Az Athletic Bilbao ötgólos mérkőzésen nyert vasárnap a Villarreal ellen a spanyol… Tovább olvasom